Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyek "unalmas" mások számára?

Figyelt kérdés
Senkit se érdeklek, és mondták már, hogy azért mert unalmas vagyok. Nem tudom mit kéne csinálnom, hogy ez ne így legyen. Mit gondoltok, mitől lesz valaki izgalmas?
2010. nov. 4. 11:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszööm azoknak akik képesek értelmes választ adni.
2010. nov. 4. 19:37
 12/13 anonim ***** válasza:

Egy idő után az is unalmassá válhat,ha "kuka" vagy.Szóval nem jó,ha csendes,visszahúzódó vagy a társaságban és mindig van valaki / vannak valakik akivel / akikkel egyet értesz.Legyél bátor,mondd el és állj ki a saját véleményed mellett,mosolyogj sokat,legyél laza és nyitott.

Ha látod,hogy a többiek poénkodnak és beszólogatnak egymásnak,akkor te is elejthetsz egy két poént:) Csak arra figyelj,hogy ha be is szólsz valakinek poénból ne legyen sértő.Van egy határ amin nem jó túl lépni,mert sértődés lesz a vége.Pl. egy ducibb lánynak ne szólj be az alakjával kapcsolatban vagy egy fogszabis srácnak a fogszabályzó miatt,mert ezek érzékenyen érintheti őket.


Valamint lehet,hogy érdemes lenne új társaságot keresni.Vagy csak 1-2 új barátot találni és meghívni őket a mostani társaságba.Egész jól feldobhatja a hangulatot egy-egy új ember:)

Egyébként hány éves?Fiú vagy lány?

Ha szeretnél még beszélgetni,írj nyugodtan privit.Ha tudok szívesen segítek még:)

15/L

2010. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
13 vagyok és lány.
2010. nov. 4. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!