Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok bulizós és ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok bulizós és ezért egy idő után unalmas leszek számára. Ez nem fog működni?

Figyelt kérdés

Barátommal 2 hónapja vagyunk együtt, ő mindig megy bulizni, én meg nem. Egyrészt nem szeretek, másrészt engem nem engednek el bulizni. Mindig kérdezi, hogy miért nem megyek stb és mindig mondom, hogy mert nincs kedvem. Félek, hogy emiatt majd unalmassá válok számára egy idő után. Fiúk, ti szakítanátok emiatt egy lánnyal? Mert én nem akarok unalmas lenni, de ha sose megyek vele, akkor előbb-utóbb nagyon elválik, hogy más az érdeklődési körünk.

16/L


2010. nov. 30. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat nem emiatt fog szétmenni. De én sem örülnék, hogy míg jól érzem magam egy szórakozóhelyen, a barátnőm sosem jön velem. Azért rávehetnéd a szüleidet, hogy engedjenek el, ha ennyire fontos neked ez a kapcsolat. Bárki rá tudja venni a szüleit, csak akarni kell. Ha ezt megteszed a barátodért, legalább látni fogja, hogy fontos vagy számára.
2010. nov. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De engem nem érdekel most a bulizás. Ráérek majd, mikor egyetemre kerülök. A szüleim szerint meg nem kell 16 évesnek még bulizni, ha akarnék, sem engednének el.
2010. nov. 30. 12:04
 3/7 anonim ***** válasza:
figyu, nallunk forditott a story, nallunk en vagyok, vagyis voltam a bulizos, a pasim viszont inkabb a hazibuli, vagy egy kozos kajalas hive... de en belenyugodtam, illeszkedtem hozza,s most nem jarunk bulizni, max evente 1x vagy2x..... ugyhogy nem kene ez miatt kidobnia...
2010. nov. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hallod egy régebbi kérdésben szerintem pont a barátod aggodalmaskodott emiatt, hogy ő szeret, és mindig hív de téged nem is engednek meg ügye nincs is kedved. Lehet h véletlen de erősen kétlem... nagyobb az esélye h nem :DJah télleg és mondta h 16 éves a csaj(vagyis sztem Te)... Cs mondjuk mennem kéne tanulni aztán nincs időm megkeresni, meg amúgy se tegnap volt már kiírva kb egy hete :) de ha ennyire érdekli a kölyköt akkor valszeg szeret -márcs magamból kiindulva- : D 17/f

Am meg, ha szeretnélek én ezért biztos nem dobnálak :P

2010. nov. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fog kidobni még egy darabig, de ennyi infó alapján nem lesz ez hosszú életű. Már persze ennyi infó alapján. Nem tudom hogy milyen bulikba jár, milyen ismeretsége van és ezen kívül mennyire illetek össze és az összhang megvane.


De ahogy írtad te egyetemista korodban akarsz bulizni (ami már nem lesz ugyanaz mint fiatalon) a srácot pedig ellenőrizni nem fogod tudni és vagy megcsal vagy egy féltékenységi vita miatt fogtok összekapni.


A leghasznosabb az lenne ha magadhoz illőt keresnél.

2010. nov. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért, egyetemista koromban már nem leszek fiatal? Szóval olyan 18-23 éves koromban már nem lenne alkalmas bulizni. Szerintem meg az a normális, mert akkor vagyok fiatal felnőtt.
2010. nov. 30. 19:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Hidd el hogy más lesz mint amilyen relatív fiatalon lett volna.

Egyrészt nem lesz ugyanolyan az ízlésed meg a gondolatvilágod mint korábban lett volna, kimaradnak csomó olyan élmények amik jók lehettek volna. (Nem a hányásra, összevissza kúrásra gondolok)

A másik ami meg fontosabb hogy ami neked az első bulizós korszakod lesz az másoknak már kitudja hanyadik, és hogyan fogod átélni ezt az egészet.

Nekem amik régen érdekes bulik voltak 14-16évesen mára tök sablonosokká váltak, 2-3havonta járok bulizni igényes helyre bulizni, viszont hiányoznának azok a régi dolgok... remélem érthető amit írok...

2010. dec. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!