Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet az,hogy sokaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az,hogy sokaknak elég olyan pár,aki nem a lelki társuk is egyben? Vagy nekem vannak túl nagy igényeim,hogy ilyen társra vágyom?

Figyelt kérdés
Most például ismerkedtem egy lánnyal, jól nézett ki,értelmes volt,jó volt a szex, de nem éreztem,hogy lelkileg tudnánk kapcsolódni, és ezért inkább megmondtam,hogy hagyjuk, és ő például nem is értette,hogy mi a bajom, mert neki ez így teljesen megfelelt volna,mint kapcsolat. Meg a haverjaim is mondták,hogy 'hülye vagyok',h ilyen csajt dobtam, mintha nem értenék,h egy kapcsolatban kell egy erős intimitás is. Sokan mondják,h túl válogatós vagyok, meg nem kell ilyen ábrándokat kergetni. Eddig a legtöbb esetben ez volt,h semmi konkrét bajom nem volt a lánnyal,csak az a bizonyos plusz hiányzott,és enélkül olyan üresnek éreztem az egészet, hiába volt jó a szex,másnap rosszul éreztem magam,h nem volt benne igazi intimitás, sajna ez olyan dolog, amiről nem tehet senki, egyszerűen van akivel megvan ez az érzés,van akivel nem, és nagyon kevés olyan ember van,akivel ilyen téren összeillenénk.

ma 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mostantól fordíts a gyakorlaton. Először ismerd meg, leki társuljatok, és csak utána legyen szex.

Jót fog tenni a hitelességednek is.

ma 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez lenne a cél,de érdekesség, hogy jellemzően a nők kezdeményezik nálam a szexet, én meg hát ott és akkor a pillanatban nem tudok ellenállni nekik.

Olyan szempontból viszont mindegy,hogy ha van szex ha nincs szex,ha nem érzem a lelki kapcsolódást, akkor úgyse lesz belőle semmi.

Vannak olyan nők is,akikkel nem jutunk el a szexig és mégis ugyanaz a vége,hogy nem érzem azt a 'pluszt'.

ma 17:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, hogy fontos a lelki összhang, vagy nem tudom minek lehet ezt hívni. Például ha a pár egyik tagja spirituális beállítottságú, a másik meg materialista, abból szerintem nem lesz minden lelki igényt kielégítő hosszútávú kapcsolat. De olyan is lehet, hogy valakivel ez a lelki rész abszolút megvan, de egyáltalán nincs szexuális vonzalom. Az ideális párkapcsolat számomra az, ahol mindkét tényező jelen van.
ma 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy a nagy lelkitársulás előzze meg a szexet, mert így nyilván nagyon rosszul esett a lánynak (pláne ha rendes, értelmes), még akkor is, ha ő kezdeményezte a szexet! Mert te meg belementél (és valószínűleg előtte is adtad a pozitív visszacsatolásokat), ez nagyon nem volt korrekt a részedről. Érdekes módon akkor nem érdekelt a lelki-téma. :( Remélem mondtál neki valami olyat, hogy nem vele van a baj, hanem te vagy lüke... Mert azért egy ilyen lépés nagyon tud ám fájni nekünk, nőknek.


Egyébként ez tényleg ritka lesz, akivel a lelki-kapcsolódás is megvan. Vagyis ez vagy eljön vagy nem jön el... Vagy egyik fél részéről megvan a nagy kötődés, a másikról nem, vagy a körülmények lehetetlenítik el, vagy más dolog nem működik általában (szex, anyagiak, család, egészségi helyzet, párkapcsolatban/házasságban él már).


Én így felnőtt női fejjel azt mondom (leírás alapján), hogy a fenti lány teljesen elfogadható volt, és lehet kialakult volna a lelki tényező, szerelem is kicsit később. Minden párkapcsolat egy összecsiszolódás is egyben.


Ismerkedésnél meg amúgy is látod, hogy mennyire passzol az értékrend, világnézet. Ha ez nagyon problémás, akkor persze nem érdemes erőltetni a dolgot.

ma 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Vannak olyan nők is,akikkel nem jutunk el a szexig és mégis ugyanaz a vége,hogy nem érzem azt a 'pluszt'."


Hány éves vagy egyébként?

ma 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem a szex előtt érzed hogy valakivel összeillessz?
ma 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

2-es, te írtad, hogy "enélkül olyan üresnek éreztem az egészet, hiába volt jó a szex,másnap rosszul éreztem magam".


Egy kis akarterővel kíméld meg magad ettől a szenvedéstől, nem kell ám mindenkivel lefeküdni, aki csak felajánlkozik. Vagy ha megteszed, nem kell emiatt szenvelegni.


Mondom, hitelesség.

ma 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát én megmondtam neki szex előtt is,h lelkileg nem érzem az összhangot, és lehet,hogy inkább lassan, fokozatosan kéne haladni,de ő azt mondta,h ez nem zavarja, mert nem egy lelkizős típus. Neki igazából úgy is megfelelt volna ez a "kapcsolat",ha nincs benne lelkizés, mert ő annyira nem igényli. Nem is esett úgy kifejezetten rosszul neki az elutasítás, inkább csak nem értette,h ez a lelki rész miért olyan fontos nekem. Úgyhogy itt szimplán annyi volt,hogy nem illettünk össze.
ma 18:41
 9/9 anonim ***** válasza:

8


Hát akkor ez van...


Keresgélni kell tovább.

ma 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!