Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? ( lent folytatódik)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? ( lent folytatódik)

Figyelt kérdés
belezugtam az irodalom tanáromba, és nem tudom kiverni a fejemből. hogyan szabaduljak meg ettől az érzéstől? már nem tudok mit csinálni. 10-es vagyok és ő olyan 30 lehet...
2010. nov. 4. 07:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

verd ki a fejedből, diák-tanár viszony(legalábbis nálunk) tilos. Amúgy is idős hozzád. Keress korodbelit.

Figyeld a bénaságait, tehát vedd észre tudatosan a hibáit. Ne nézz rá az órán, csak ha muszáj.

2010. nov. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ez szerintem csak egy hirtelen fellángolás. Ilyet minden diák érez valamelyik tanára felé. Szerintem ne szólj neki előbb utóbb elmúlik ez az érzés.

23/L

2010. nov. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
elmondani semmikép nem akartam neki, csak egyszerűen nem tudok mit csinálni. akkor probáljam meg kerülni? amúgy ez kb 9. óta tart
2010. nov. 4. 08:35
 4/11 anonim ***** válasza:
próbálj bénázni magyaron, hogy megutáljon! beszólogat valamennyit, utána majd leszoksz róla..
2010. nov. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kösz az ötletet, nem hangzik rossznak, kipróbálom
2010. nov. 4. 18:19
 6/11 anonim ***** válasza:

Keress más csajt fiúúú! Valakit aki eltereli a figyelmet! :D

Nekünk a biológia tanárnőnk volt igen jó bőr! 26 körüli lehetett és a tesit is ő tartota... hát mikor csinálta a feladatot és kerekedett a popsi mindenkinek magömlése volt :D De legalábbis mindenkinek dudorodott a tornagatyó :D akoor voltunk 10.esek vagy 11 nem tudom már :D De bevágott a tanga párszor :D

Szóval valahogy kerüld a szemezést vele... Sztem az nem jó h utáltasd meg magad vele mert még a végén megbuksz...

2010. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 csokola'de' válasza:
vhogy haragitsd magadra akkor majd felidegesites magaad a 'beszólásin' és nem fog tetszeni, de másnak ne mond iskolába, esetle g nagyon jó barátodnak mert ezzel fognka cikizni stb.
2010. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 csokola'de' válasza:
nekünk is volt egy tanárnő ijen fiatal egyszer hát elég rendesen kivolt a melle, meg volt hogy le ejtett vmit a főlre és segge ojan kerek volt a hol nem volt kerekebb tőle :D:D az egyik haver meg "csorgott a nyála" szinte és volt hogy meg látta hogy őt nézi azóta pikkel rá és ha már beszélget órána tanár rőgtön lefegyelmezi :D:Dtehát nem jó ha pikkel rád egy tanár de cska ha ez jön be....:D
2010. nov. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 csokola'de' válasza:
az irásért előre bocs szar nem jó a lámpa a szobámba
2010. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
eszem ágába sem ált elmondani bárkinek is, így is elég gáz hogy beleestem, melesleg csaj vagyok és nem tanárnőbe estem bele hanem tanárurba XD :D
2010. nov. 8. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!