Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek? (A kérdés folytató...

Mit tegyek? (A kérdés folytatódik. )

Figyelt kérdés

Fél éve járunk a barátommal.Nem szeretnék még lefeküdni vele, mert fiatalnak és éretlennek tartom magam hozzá. De megfordult a fejemben a kérdés egy beszélgetésünk kapcsán. véletlen elszólta magát hogy 18 cm a pénisze. Én elég szűk vagyok. Ha egyszer majd sor kerül arra, hogy mi komolyabbra fordítsuk a dolgot akkor nem fog gondot okozni, hogy neki ilyen nagy?

16/L


2011. jan. 18. 15:45
 1/3 Bányai Károly válasza:
A 16 cm a hossza, ha szűk vagy, akkor jobban fog érdekelni, milyen vastag, nem? Honnan veszed, hogy szűk vagy? A női hüvely átlag hossza 9-12 cm, az átlag férfi pénisz meg 16, vagyis mindenképpen hosszú lesz, nyilván nagyon óvatosnak kell lenni a srácnak, hogy ne döfje meg a méhszájat, mert az fáj. A hüvely nagyon tágulékony, szóval ha tényleg kívánni fogod a szexet, nem lesz gond. Az én párom puncija nagyon szoros, de megfelelő előjátékkal soha nem fáj neki a behatolás.
2011. jan. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én is szűk vagyok, fájt is mikor elvesztettem, sőt azóta is mindig fáj kicsit kb az első lökés, de persze abban a szituációban nagyon nem érdekel:D Valóban a vastagság sokkal jobban számít ilyen esetben. A lényeg tényleg az, hogy rendesen fel legyél izgulva és úgy jólesz az :)

18/L

2011. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a hosszúsága, nem a szélessége. De ha eléggé ellazulsz és előtte az ujjaival kényeztet nem lesz gond.
2011. jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!