Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Visszabökjek neki fészen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszabökjek neki fészen?

Figyelt kérdés

fészen van egy alkalmazás, amiben az jött nekem, hogy aki régen látott és hiányzol neki az bökjön meg... megbökött az a fiú, akivel egyszer majdnem összejöttem, de aztán mégsem... szerintetek visszabökjek neki? a bnőm szerint jobban izgatná, ha nem böknék neki vissza...

mitévő legyek?


2010. nov. 4. 00:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem 30 ponttal esett az intelligenciaszintem, miután elolvastam a kérdést.
2010. nov. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak harminccal? Nekem legalább 50-el esett. Hirtelen késztetést éreztem hogy "elmenjek a mekcsibe, és kajcsizzak egy öribarimmal egy picit" majd "puszcsival" köszönjek el. Úgyhogy most megyek az asztalba verni a fejem, üdv.
2010. nov. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Azért bökött meg "fészen", mert a való világban is jól meg akar bökni.
2010. nov. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Szerintem Mekibe ne menjetek, undorító műanyag ""étel"" van ott. Elhízáshoz és ronda bőrhöz vezet! :S


PUSZCSI nektek kedvéskéim!^^

2010. nov. 4. 10:11
 15/19 anonim válasza:
100%

pfff B+!


Ezek után úgy megba...ö izé bököm a páromat, hogy nem áll lábra, de előtte megkérem, hogy vercsizze ki a faxcsimat.


Tényleg lehet benne valami, hogy a föld a galaxis elmegyógyintézete.

2010. nov. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
wzz már direkt volt xDD
2010. nov. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

ez mekkora :DDD

"szercsi meg puszcsi nektek" :DD

áá istenem xD

2010. nov. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
bokd meg, aztan piszkald meg bottal es rugj ra vagy kettot-harmat,hogy biztositsd a sszimpatiadrol. igazan igeretes kezdet egy szexbarihoz
2010. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én is megböknélek a helyében, csak én egy M6-os bajonettel
2010. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!