Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez jo elso randi volt? Erosits...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jo elso randi volt? Erositsetek meg!

Figyelt kérdés

Van egy srac, par eve egy helyen dolgozunk, csak kulon reszlegen. Mindig ereztem, hogy tetszem neki, de eddig nem lépett. Most volt a szulinapom es felkoszontott. Utana elkezdtunk beszelgetni messengeren. Par napig beszelgettunk, majd elhivott kavezni. Nekem nagyon tetszett, jo volt a tarsasagaban lenni, a hallgatast se ereztem kinosnak. Pozitiv es nyitott a kisugarzasa, sokat viccelodik. Irasban tobbszor mondott olyat elotte, hogy cuki vagyok, nagyon kedvel, "az elejetol fogva tudta, hogy tobb van bennem, mint amit mutatok". A randin megdicserte a felsom. Többször hozzam ert, megfogta az ujjaim, hogy mi ez a seb a kezemen, meg akkor is megfogta a karom, amikor meselt valamit, es hogy jobban szemleltesse a dolgot 😅Nem szedte elo a telefonjat es nem nezegetett felre, a szemembe nezett vegig. Bucsuzaskor arcra puszi volt (vonattal ment haza). Osszessegeben pozitivnak ereztem. De mostanaban engem elkerult a szerencse a szerelemben. Volt, akivel ugyanigy talalkoztam, megvolt a kemia, kezdett alakulni valami, aztan par talalkozo utan eltunt egy szo nelkul. Masik igeretes jelolt par talalkozo utan kozolte, hogy nem erzi a kemiat kozottunk.


A randi ota felek, hogy vele is ez lesz... Szombaton volt a tali, hetfo este megkerdeztem, hogy szombaton talizunk-e, azt mondta, persze. De otlettel eddig nem jott elo.


ma 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Hát ilyen gyermeki hozzáállással jövője az nem sok lesz.
ma 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez eddig jól hangzik. A folytatás meg majd kiderül. Drukkolok.
ma 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A vonatos részig mintha én írtam volna, kisebb eltérésekkel,majd megnyugodtam,mert nàlunk brutàl egyértelmű a kémia...😎


Viccet félre téve, nem kell előre ezen görcsölni, rugózni, azzal nagyon el lehet rontani! Csak élvezd és sodródj!😉

ma 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk fura, hogy nem is ő hívott el újból találkozni.
ma 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!