Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért hív egyszerr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért hív egyszerre havercsajnak és cicának/szépségnek/angyalnak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerre nem tud mindennek hivni, legfeljebb egymás után. Egyébkßent szerintem elég hülye, ha igy nevezget.
2010. nov. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most te kije vagy neki? Párja, vagy haverok vagytok?

Csak mert tudok fiú-lány barátságokról, ahol megy a becézgetés.

Egyébként ez egy olyan dolog, amit tőle kell megkérdezned, nekem pl. egy olyan elmélet se jut eszembe, ami leírásra méltó.

Ha a csaja vagy, akkor furcsán hangzik a "havercsaj" - lehet, hogy neki bejön, hogy így hív téged, lehet, hogy azért, mert jófejnek tart, és ki tudja még miért... Ha neked is ezzel van bajod, akkor kérdezed meg tőle, honnan jött, hogy alakult ki nála, mit is takar, és rád miért mondja...

Ha a haverja vagy, akkor a többi fura, és azt jelenti, hogy bejössz neki "úgy" is.

2011. ápr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ez a kapcsolatotoktól függ. Ha haverok vagytok, akkor szimpla kedveskedés, köztem és a legjobb barátom között is zajlik ezerrel. Ha még ennyi sem, előfordulhat, hogy szimplán nem emlékszik a nevedre. (bocsi, de tényleg vannak ilyen tuskók.)

Ja, és a harmadik eset, hogy akar valamit. :D Szitutól függ.

2011. ápr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!