Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit találjak ki fogadásként?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit találjak ki fogadásként?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, de csak barátok vagyunk és nem lesz semmi, nah és fogadtunk valamiben és nekem kellene kitalálni hogy miben, vagyis ha én nyerek akkor mit csináljon, meg ha ő nyer akkor én mit csináljak de olyan kéne hogy alsógatyában végigfutni egy utcán tehát ezekhez hasonlókat de ne nagyon durvákat, de ez már nem lehet mert ezt már megcsinálta :D szóval ehez kellene segítség mert nem tudom mi lenne jó :D

előre is köszi a normális válaszolat :)


2010. nov. 3. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
gumibugyiból csokipudingot kell kinyalni.
2010. nov. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Női ruhában menjen végig valahol és szólítson meg egy pasit, hogy van-e tüze.
2010. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alsógatyában beáll a Dunába egy órára, egy doboz sörrel a fején.
2010. nov. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2. szavazóval egyet értek, ha alsógatyában végigfutott egy utcán akkor ezt is megcsinálja talán és garantált röhögés napokig :D
2010. nov. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!