Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közelítenétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítenétek egy lányhoz, aki se egyértelmű (max enyhe) jeleket nem ad, se nem koptat le?

Figyelt kérdés

Salsa klubba voltunk, oda hívtam, de pl arra azt mondta, hogy "megkérdezem még a barátnőmet". Tehát lehet, hogyha nem jött volna a barátnője, akkor nem is ment volna? 🫢


Ott tánc közben volt egy olyan pár másodperc, amikor elém került háttal, és a kezét a combomra tette. Gondoltam viszonzom, és énis megsimogattam az ő combját. Nem ellenkezett, nem kérte ki magának.


Aztán távozáskor megsimogatta a vállam/felkaromat, és úgy köszönte az invitálást mert jó alkalom volt. Én vissza simogattam a hajánál, a feje tetejéről, erre sem volt tiltakozás (ilyenkor pl ha nem lennék szimpi a lánynak, arra számítanék, hogy furcsán rámnézve megkérdezi, hogy naaaa mit csinálsz?


De amikor nemrég egy másik bulit ajánlottam neki, akkor csak annyi válasz volt, hogy "szia, köszi az ajánlást" tehát se igen se nem. Persze még nyaggattam, arra annyit mondott, hogy "van egyelőre másik program, meglátom".


Szóval egy kicsit ez a nem tól el magától, de nem is ugrik a nyakamba. Hogy lehetne ebből előrébb lépni?


ma 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Én elhívnám randizni. Ha meg akar ismerni, akkor elfogadja, ha meg nem, akkor nem kell nála erőlködni.
ma 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Én is akartam ilyesmire menni, de aztán volt másik programom, tartottam tőle, hogy nem lesznek korombeliek ott.


Egyébként meg hívd el randizni, az az egyetlen módja, hogy kiderítsd biztosra.

ma 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem akarok falba csapódni arccal...
ma 09:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Irigy vagyok
ma 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

„De nem akarok falba csapódni arccal...”

Akkor először növessz tököt és csak utána hívd el randizni. A töknövesztéssel meg ne sokat tökölj, mert jön egy tökösebb konkurencia és a szemed láttára viszi el a csajt.

ma 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!