Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez szörnyű bunkóság szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szörnyű bunkóság szerintetek? Neten megbeszélt első randira elmenni, megnézni sunyiban, hogy hogyan néz ki a másik és lelépni gyorsan?

Figyelt kérdés
Szerintetek az bunkóság, ha két ember a társkeresőn megbeszélnek egy randit, tegyük fel egy kávézó elé, a másik ott áll és a randipartnere a közelből megfigyeli őt és ahelyett, hogy odamenne köszönni, inkább gyorsan lelép és tiltja is a másikat szó nélkül.
tegnap 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy bunkóság.

De eleve nézzék már meg egymást mondjuk egy videohívásban... nem kell azért odarángatni senkit a személyes találkozásra, hogy csak ott szembesüljenek egymással...

tegnap 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
89%
Ha nem tetszik, ahogy kinéz, akkor miért beszélsz meg vele randit? A fényképét látod előtte is. Ha már ott vagy, miért nem beszélsz vele? 5 perc után is ott lehet hagyni, ha olyan. Elképzelem, ahogy mindketten arra játszanak, hogy a közelből megfigyelik a másikat és találkoznak a nagy leskelődés közepette :D
tegnap 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Ha veled csinálnák ezt, te bunkóságnak tartanád?

Meddig tart odamenni, köszönni, és max azt mondani, hogy bocsi de mégse téged kereslek, de sok szerencsét a pártalálásban.

Mondjuk nekem még olyan gáz randipartnerem nem volt, akivel egy kávét ne tudtam volna meginni. Nem kell mindenkivel randizni, csak aki szimpatikus online is.

tegnap 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

A paromnak volt egy ilyen randija. Siman elment vagy otszor a csaj mellett, mert egy regebbi kepet tett ki magarol, ahol kb 5 evvel fiatalabb es 30 kiloval kevesebb volt.

Persze nem direkt ment el mellette, egyszeruen kep alapjan nem ismerte fel.

tegnap 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a ciki, ha a másik ugyanúgy kukkol egy másik villanyoszlop mögül :D:D:D:D:D
tegnap 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha volt kép, akkor ennyire legyen már egyenes valaki, hogy odamegy, és ha esetleg meglepődik, akkor elköszön.
tegnap 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
A 2-es ugyanazt írta mint a 3-as, mégis le van pontozva :D
tegnap 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Áh nem!
tegnap 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valahol igen, de talán.nagyobb bu.kóság ha hazug képeket rak ki magáról az ember. Szóval így annyira nem gáz, ha valaki óvatoa.. igenis szívja meg az, aki hazudik a külsejéről egy randiappon.
ma 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 PMC Wagner válasza:
Helyzettől függ, én egyszer így beszoptam, az adott illetővel meg volt beszélve találka, hát az illető meg 10 éves képeket vagy digitálisan feljavitottakat küldött végig a valosagban meg vagy 20 kiloval több volt rajta stb… én is angolosan távoztam mert átverve éreztem magam
ma 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!