Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet ettől még normális és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ettől még normális és jó pasi?

Figyelt kérdés
Húszas évei közepén jár, és 4-5 éve nem volt párkapcsolata. Neten ismerkedtünk meg. Nekem ez elég furcsa, hogy ilyen sok ideig nem volt barátnője. Szerintetek ettől még lehet normális srác? Ismertek olyat aki jól néz ki és rendes is és mégsincs neki évekig senkije?
tegnap 19:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
75%

Nem ömlenek, mert tenni kell érte.

Pl neten ismerkedni, ahogy a kérdésben szereplő srác.

Ha jól nézel ki téged is jobbra húznak.

Onnan meg leginkább elrontani lehet, ha már van kapás.

tegnap 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Jó ez kicsit megnyugtatott. Lehet csak én spilázom akkor túl. :)
tegnap 20:00
 13/21 anonim ***** válasza:

12.

mi nyugtatott meg kicsit?


11.senki nem húz jobbra neten

tegnap 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ne kombinálj! Adj esélyt neki és ismerd meg, ne pedig vélt vagy valós prekoncepciók alapján kaszáld el a srácot. Alakítsd ki te róla a saját véleményed. :)


Egyébként számos oka lehet miért nem volt neki:

- más dolgokra koncetrált az életben (tanulás, karrier)

- többnyire fiús közegben mozgott

- picit félénkebb típus

- stb, akármi, bármi


Ezek egyike sem bűn vagy rossz, beszélgess vele erről, kérdezd meg miért nem volt. Tényleg ismerd meg és ne kombinálj! ;)

tegnap 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy? Mennyi kapcsolatod volt eddig?
tegnap 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
82%
Tuti jól kiszexelte magát. Ha azt mondaná, hogy túl van 10 csajjon én megszoroznám 3-al és nekem 30 csaj sok lenne. Szex nélkül biztos, hogy nem élt mert vágyai vannak és tutira nem egy és nem kettő csaj lefeküdt vele szívesen.
tegnap 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Lehet szerelmi bánata volt és inkább laza kapcsolatokban élte ki magát. De jön a de mivel ha így történt és neki 4-5 év kellett hozzá az sehogyse jó rá nézve.

Azzal kapcsolnám én össze, hogy éretlen még.

Oké, nyilván az sem lenne jó ha túl lenne nagyon sok pár hónapos kapcsolaton, de nekem sem tetszik mint neked, hogy 4-5 évig sehol senki...

tegnap 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy ez egy kicsit elbizonytalanított, hogy lehet valami nem stimmel vele majd személyesen. Persze lehet abban is igazság, hogy más dolgokra koncentrált, vagy inkább az alkalmi kapcsolatokat kereste. Mindenesetre inkább nem élem bele magam semmibe.
tegnap 21:20
 19/21 anonim ***** válasza:
Köszi a segítséget mindenesetre kérdező majd legközelebb ha csajjal fogok randi mi azt fogom kamuzni hogy hosszú komoly kapcsolataim voltak csak és nem volt több év kihagyás ez kell a nőknek
tegnap 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó 19. :D
tegnap 21:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!