Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kapcsolat rontott a jegyeiden?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat rontott a jegyeiden? Normális ettől való félelmem?

Figyelt kérdés

Nyáron sokat gépezek,és nem tanulok semmit,viszont a célom az hogy majd fogorvos legyek,1 négyessel fejeztem be az idei tanévet többi ötös volt,de még vissza van 4 év gimi..A félek attól hogy megismerek egy lányt aki pl. rosszabbul tanul,vagy a kapcsolat miatt lerontanék a 9. osztályban,vagy egyszerűen a gépezés miatt..(mert nyáron megszokom pl.) Ráadásul attól is tartok,hogy ha semmit sem érnék el az életben akkor nem engedhetnék meg magamnak olyan dolgokat amik most megvannak a szüleim miatt.(Középkategóriában tartozunk)

Társasági életem zéró,sehova nem szoktam járni.

Visszahúzódó,csendes vagyok,185 cm magas,átlagos testalkatú.Normális hogy ettől félek,hogy a barátnő és kapcsolat csak rontana rajtam és a jegyeimen?Normális lányt szeretnék persze,nem egy ribit.

Ha valakinek van ilyennel tapasztalata írja le!!


2013. jún. 28. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Látva, hogy mennyire komolyan veszed és mennyire céltudatos vagy, nem hiszem, hogy emiatt rontanál. :) De korai még ezen gondolkodni, majd ráérsz aggódni, ha már ott van a barátnőd melletted. :)


Én 16 évesen jöttem össze a barátommal (akivel még most is együtt vagyunk) és egyáltalán nem rontottam a suliban, pedig fülig szerelmes voltam/vagyok. :)


22L

2013. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a hídon majd akkor menjünk át, ha odaértünk, addig felesleges. Ha lesz barátnőd, figyelj oda kicsit jobban a jegyeidre, ennyi.

Nekem nem rontott a jegyeimen pl.

2013. jún. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én személyes tapasztalatom szerint nem rontott.

Bár ez függ személyiségtől is, hozzáállástól meg főképp. Attól is függ, hogy hol lakik a barátnőd, milyen messze tőled. Ha egy suliba jártok, egy városban/faluban éltek nyilván több időtök van egymásra. Fontos, hogy olyan társat találj, aki megért és komolyan vesz téged is, a céljaidat is, és azt is, ha például párszor kevesebb időd jut a találkozásra akár a tanulás miatt is. De ehhez magadban is tisztázni kell a dolgokat, és vasakarattal hajtani előre. Ha szeretnéd megvalósítani a terveid, tegyél érte, és ne hagyd, hogy minden zavaró tényező befolyásoljon. Egy normális lány ezt meg is értené.

A mi sajátos titkunk is ez. :) Pár városnyira lakunk egymástól, és heti 2-szer találkozunk.


18/L

2013. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akinek a KÖZÉPISKOLAI teljesítményének rovására megy a kapcsolata, az vagy rosszul csinál valamit a kapcsolat kérdéseben, vagy pedig butácska. Akinek ez hátráltató tényező, annak sem a párkapcsolat, sem az egyetem nem való...
2013. jún. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!Mentek a zöld pacsik!

#3 : Valószínűleg,sőt biztos,hogy nem velem egy városból lesz az illető,mert én kisvárosban lakom,és bejáró vagyok.Hatosztályosba mentem,itt is maradok,csak jövőre jön a 2 négyosztályos osztály,ezért kérdeztem.Remélem lesznek normális csajok :)

2013. jún. 28. 21:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Értem. Mindenesetre maradj meg ilyen személyiségűnek, akkor sok problémád nem lehet a jegyekkel. :)


(3-as)

2013. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy kapcsolat sosem rontott a jegyeimen :)
2014. ápr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Összejöttem az egyik osztálytársammal, kitűnő tanuló, és ráadásul okos, normális, és szép is. 2 hónapja vagyok együtt vele, szóval hiába aggódtam anno :)))
2014. ápr. 8. 15:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Látod, minden rendbe lett :D
2014. ápr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!