Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább? Tetszek neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Tetszek neki vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki bejön nekem.2-3x elmentünk ide-oda ismerkedni.És nekem tetszik a fiú.Multkor a városban engem ölelgetett és megjegyezte hogy jó alakom van és csini vagyok.Haverjaimtól megérdeklőtte hogy van-e barátom és ő be jön-e nekem.Ezt amúgy visszahallottam majd ő is beismerte.Amikor vele vagyok mindig jól érzem magam.És mindig megkérdezi hogy ugye máskor is elmegyünk eggyütt valahova.Ez egy jel hogy bejövök neki, vagy csak barátként tekint rám??? (csak értelmes válaszokat írjatok, köszi >.<)
2010. nov. 3. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de erre nem lehet normális választ írni, mert nem normális kérdés. Honnan a fenéből tudjuk, hogy tetszel-e neki, ha te nem tudod?
2010. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsővel egyet értek.
2010. nov. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ a másik féltől. Milyen az életstílusa, mennyire nyitott/zárkózott, mekkora a baráti köre, volt-e már barátnője, stb. Így nem lehet még tippelni sem, ezt te tudod a legjobban.
2010. nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 General ***** válasza:
Én nem értek egyet az előttem szólókkal. Ha bókol és érdeklődik, hogy van-e kapcsolatod akkor egyértelmű mit akar.
2010. nov. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

vicc nélkül most honnan tudjuk hogy tetszel-e neki?

Isten teremtett neked egy nagy nyílást az arcodon, ez a száj. nyugodtan kérdezd meg tőle.mit veszíthetsz?

2010. nov. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!