Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik nekem egy lány, és szerintem én is tetszek neki, de nem merek kezdeményezni. Mit tegyek? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány és szerintem én is bejövök nála, viszont én nem merek "kezdeményezni", mert félek hogy visszautasítana és örökre "leírna"! Nem tudom mit tegyek, mert eddig még nem volt barátnőm. Mit tegyek, várjak még hogy történjen valami, vagy mondjam el neki hogy szeretem?


13/F


2009. jún. 20. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
na kishaver! szerintem hívd el valahova és mondd meg neki, hogy Te szerelmes vagy belé! ennyire egyszerű. ha nemet mondd aki se szakadj össze! de próbáld meg mindenképp!!! ;) drukkolok!
2009. jún. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az a tippem , hogy érdeklődj barátnőinél , hogy mit mondott rólad nekik az a lány ! De én lépnék valamit a helyedben , de csakis személyesen, nem sms,telefon stb.
2009. jún. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hívd meg egy fagyira ;)
2009. jún. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell rögtön "rárontani" egy szeretlekkel. Tényleg hívd el, beszélgessetek, bókolgass, finoman érintsd meg, s figyeld a reakcióit.
2009. jún. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!