Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok szomorú egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok szomorú egy olyan nő visszautasításán, akit amúgy én sem fogadtam volna el?

Figyelt kérdés

Ugye mi pasik randizgatunj stb. Van, amikor látod, hogy külsőre nem fog bejönni. Van amikor belső dolgok miatt nem. És ugye amikor az ilyen nő kimondja, hogy nincs összhang, akkor elvileg örülnöm kellene. Vagy megkönnyebbülni.


És akkor jövök én. Visszautasított, eltelt egy nap... majd megtalálom a 2 jegyet, amivel múzeumba mentünk. Ahelyett, hogy kidobnám érzelem mentesen mint a használt papírszebkendőt - kicsit szomorúan állok felette. Mintha egy olyan ex-emé lett volna, akivel jártunk és jó volt.

Vagy más nőkkek harag lesz e vége. Hogy nem lett az igéreteiből semmi.


ma 07:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja igen... ez miért lehet? Lehet hogy inkább pszichológia témakör?
ma 07:57
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagy szomorú mert a visszautasítás, a nem vagy elég jó érzés rossz. Akkor is ha olyantól jön akitől nem akarnál semmit.
ma 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán az egód.

Vagy amiatt, hogy nem te zártad le, hanem még olyan hezitálós időszakban lettél kitéve.

Esetleg spúr skót vagy és sajnálod a jegyek árát 😅

ma 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ego
ma 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attol, hogy ugy erzed, nem volt a kulsejeben vgy a belsejeben megfelelo neked, lehet, hogy nem igy volt es ez csak egy vedekezo mechanizmus, mert felsz elkotelezodni. Vagy lehet csak siman a visszautasitas is.
ma 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!