Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek után hogy viselkednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után hogy viselkednétek vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszik, és szerintem minden oké lenne köztünk. Kétszer találkoztunk eddig buliban, isteni volt vele. De neki nemrég volt egy komoly kapcsolata, és azt mondja, még nem tudja, hogy le akarja-e kötni magát, nem tudja, hogy mit akar. Ma döntés elé állítottam, hogy akkor tovább szórakozik-e velem, vagy hagyjuk az egészet, és ő az utóbbit választotta.

De ma is jön buliba, és azt írta, azért megihatunk együtt valamit, vagy legalább köszönni odajön. Én nem szeretném, mert tudom, hogy megint az lenne belőle, hogy buliban elvagyunk, csókolózunk...stb., utána meg megint nem tudja, mit akar. Azt is mondta, hogy ő úgy gondolta, hogy majd elleszünk, ismerkedünk egy ideig, majd kialakul a dolog... de most mégis úgy döntött, hagyjuk.

Rázzam le bunkón, ha odajön? Vagy legyek kedvesen visszautasító? Hogy rájöjjön, velem nem szórakozhat? Kell nekem a srác, csak jobb, ha távol marad, így, hogy csak szórakozásra vágyik. :( Mi a helyes, amivel megmutatom, velem nem szórakozhat, de mégsem ábrándítom ki magamból?


2010. nov. 3. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a "kedvesen visszautasító" tetszik:) Igen, ne hagyd, hogy szórakozzon veled, aztán meg rád se bagózzon!
2010. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én elküldenéma p×csába döntsön miatakar aztán ha döntött akkor lehet valami addig ne szerintem 21/f
2010. nov. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Marha következetes vagy. Ha már választás elé állítod, akkor legyen gerinced és tartsd magad az elhatározásodhoz, hogy nem kezdesz vele. Azt ne várd, hogy ő pattan le magától, ha te állítod választás elé.
2010. nov. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

majd ellesztek, ismerkedtek, majd lesz ahogy lesz....

hát nem tudom, de én ezt így értelmezem: "jó lenne veled már szexelni. és csak szexet akarok, semmi mást.

ez a majd kialakul dolog egy nagy hülyeség. az ember vagy tudja, hogy akarja e a másikat, vagy nem...olyan nincs, hogy majd meglátjuk mi lesz.nem akar semmi komolyan tőled.

2010. nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, az utolsónak igaza van... valaki vagy kell, vagy sem. Lesz tartásom, hogy lerázzam, csak nem tudom, hogy ezt kedvesen tegyem-e, vagy bunkón. :D Azt akarom,hogy rosszul érezze magát, hogy így döntött... :D
2010. nov. 3. 15:10
 6/8 anonim ***** válasza:

ha azt akaord hogy szarul érezze magát, akkor ne azt mutasd hogy egy idegesítő, önző dög vagy hanem hogy egy rettenetesen kedves, irtó jófej csaj, aki miatt fájhat a szíve.

szóval pápá kedves, és még véletlenül sem bunkón.

mert te egy elképesztően drága csaj vagy, és csak sajnálhatja hogy kihagyott.

sok szerencsét:) ügyesen

L/16

2010. nov. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ebben igazad van. :D De nem tudom, ezt hogy játsszam el... hogy lehet édesen, kedvesen elzavarni? :D
2010. nov. 3. 16:42
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a dolog letudva... a srác még ott buliban a volt csajával problémázott valamit, aztán hulla részegen nekiállt táncolni, én csak egy puszit kaptam a fejemre hátulról, aztán továbbment... de annyi csajjal smárolt, hogy 2 kezemen nem tudom megszámolni. -.-
2010. nov. 4. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!