Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi történhetett vele hirtelen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett vele hirtelen?

Figyelt kérdés
Ismerkedünk már 2 hónapja. 1 hónap után feküdtem le vele. De mióta lefeküdtünk azóta annyira más. Az eddigi egésznapos beszélgetések,kezdtek szépen rövidülni. Rá fogta hogy dolgozik. Majd összevesztünk,szintén azon hogy ha elérhető miért nem ír,posztolni van ideje. És ki kosarazott,2 napig nem keresett. 2 nap után kibékültünk. De folytatta tovább. A talin minden jó,de hazamegy és szinte le sem toj engem. Majd a legutóbbi talink óta,ami vasárnap volt,már csak ilyen napi 3-4szót írt. Tegnap este fél8 óta meg egyáltalán nem ír. Én már kb 10x írtam neki,elérhető de nem válaszol meg sem nézi. Meg már holnap találkozni se akar,mert minden vasárnap járt le,de kitalálta hogy dolgozik estig és nem tud jönni. Holott eddig is dolgozott mégis jött. Egyáltalán nem válaszol semmire amit írok,meg sem nézi. Nagyon csalódott vagyok😭
szept. 7. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szexre tart ,ennyi.
szept. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez ennyi volt. Sajnálom.
szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csak a szex érdekli belőled:( Ideje szakítani.
szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, ne járasd le magad, hogy futsz egy olyan után aki le se toj.
szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon úgy néz ki, hogy akkor keres csak téged, ha szexelni szeretne. Ez gondolom számodra nem elegendő, így a helyedben nagy ívben kerűlném innentől kezdve az illetőt.
szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Én akkor voltam ilyen amikor dugás közben szembesültem pár olyan dologgal ami nem igazán tetszett.


Itt is ilyesmi lehet, mert utána kezdett el drasztikusan csökkenni az érdeklődése feléd.

szept. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon tapadsz....
szept. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De az is út, hogy próbálod vele megbeszélni, hogy mi a helyzet.
szept. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

A volt barátnőm ugyanezt csinálta velem.

Magamra hagyott, napokra eltünt, semmit sem tudtam róla, neki nem volt fontos hogy lelki társak legyünk, mindig másokkal volt nélkülem, soha fel sem hívott, állandóan én kerestem. Könyörögnöm kellett neki hogy foglalkozzon velem, figyeljen rám, hívjon fel legalább hetente egyszer, de így sem beszélgettünk soha, csak találkozáskor.

Időhiány volt a kifogása, miközben másokkal programokat szervez, engem pedig 10 percre sem képes felhívni.

Végül meg is csalt az egyik "barátjával", akivel mindig ákkor chatelt, amikor azt hazudta, hogy nem ér rám.

szept. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tipikus esete annak, amikor megkapott,majd elkönyvelte magàban, hogy nem fogtad meg és nem érez iràntad.Szép a tested, jó veled,de ennyi.A sunnyogàsàval akar leràzni téged.
szept. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!