Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet ez? Mi történhetett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? Mi történhetett, hogy hirtelen elment a kedvem az egésztől?

Figyelt kérdés
Hétvégén randiztam egy sráccal, szinte egész nap együtt voltunk, jól éreztük magunkat együtt, rengeteg program, beszélgetés, stb... Azóta telefonon beszéltünk párszor. Sms-eket váltottunk. Este sok mindent írtam neki egy mobilos alkalmazással,hogy mi történt velem. Ő munka után meg is nézte, de nem válaszolt sem este, sem mostanáig. Pedig tegnap délután írta, nagyon szeretné, ha írnék neki mindenről, ami velem történik, nagyon várja a következő talit stb... De ahogy bekapcsoltam azt a szolgáltatást, semmi válasz nem jött. Reggel még egy sms sem, mint eddig. Megkérdeztem tőle, ennyire nem érdekellek hirtelen? Ő meg: Bocsi, de este nem akartalak felébreszteni. Ez számomra már kifogás. Nem is aludtam még akkor. Most meg folyton hívogat, írogat. De nekem valahogy elment a kedvem az egész ismerkedéstől. Ha már most ilyen, milyen lesz később? Ilyenkor erre gondolok. Ma reggelem is jó kedvvel indult, de ezzel sikerült lerombolnia az egész napomat.
2013. nov. 19. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Te vagy a no, te dirigalj. Ne hagyd magad. A srac csak jatszmazik. Ha nekem fontos egy no, akkor alig varom h kereshessem. Nezz uj utan.
2013. nov. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mert ilyenek vagyunk mi férfiak. Szívesen meghallgatjuk a nőket de attól még nem biztos, hogy reagálunk mindenre. És szerintem te is túl nagy ügyet csinálsz ebből az egészből. Majd válaszol amikor tud, ne azzal menjen már el az egész napja, hogy azon görcsöl vajon te várod-e a válaszát.

Nem kell, hogy minden legkisebb, érdektelen információtöredékre jöjjön valami válasz. Inkább örülj neki, hogy érdekled és szeretne megismerni vagy inkább szeretett volna a dolgok jelen állása szerint.

2013. nov. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Komoly dolgokról is írtam neki, mivel pont ő írta, hogy számoljak be neki, és kíváncsi mindenre! de ezek után én hogyan álljak a dolgokhoz, ha nem is érdekli? amúgy meg most nem is dolgozik, lett volna rá ideje is válaszolni. nem megerőltető szerintem. de bezzeg, ha mi nők nem írunk, nem válaszolunk, a pasik már kiakadnak kapásból. azóta 17 üzenetet kaptam tőle, amiben válaszolt, és kérdéseket tett fel, de mint írtam, elment a kedvem hogy válaszoljak, mert utána úgysem fog írni, csak akkor ha szólok érte.és az már nagy gond, ha fél nap után szólni kell.
2013. nov. 19. 10:50
 4/10 A kérdező kommentje:
ja, és tenném hozzá, hogy pl. telefonbeszélgetések alkalmával csak ő beszélt, szinte már-már hülyeségekről, érdektelen dolgokról, de ha én szerettem volna mondani valamit, közbe vágott. A randin is ez ment.
2013. nov. 19. 10:52
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én értek félre valamit, ezért összegezzük: most azon kaptad fel a vizet ennyire, hogy bár elolvasta, amit írtál, nem válaszolt ott, azon nyomban?


Ha igen, akkor nincs igazad! Én is szoktam úgy levelezni, hogy elolvasom, amit kaptam, de a válasz megfogalmazásának épp akkor nem ülök neki, mert nincs éppen kedvem, vagy időm.


Nem te vagy a világ közepe, ne várd, hogy körülötted forogjon minden. Ha ezen kiakadna egy csaj, akivel ismerkedem, épp, hogy nekem menne el a kedvem tőle! Pontosan azon gondolkodnék, hogy ha már most ennyire egocentrikus és akaratos, mi lesz még később?

2013. nov. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem azonnal!!!! Ezt soha nem vártam el, és én sem szoktam azonnal válaszolni! De pár órán belül igen! Éppen erről van szó! Fél nap után sem képes egy egyszerű de fontos dologra válaszolni???
2013. nov. 19. 10:56
 7/10 A kérdező kommentje:
nem a pasim, ismerkedési fázisban vagyunk, és pont ilyenkor kellene, hogy minél többet keressük egymást... szerintem... én foglalkozok másokkal, vele is... és cserébe semmi... na, ez a gond!
2013. nov. 19. 10:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Mar csak azert is hagyd a fenebe, hogy teefonban is csak o beszel, ha te akarnal, tiszteletenul kozbevag... Az ilyennek csak kozonseg kell aki meghallgatja, nem tars.
2013. nov. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"ja, és tenném hozzá, hogy pl. telefonbeszélgetések alkalmával csak ő beszélt, szinte már-már hülyeségekről, érdektelen dolgokról, de ha én szerettem volna mondani valamit, közbe vágott. A randin is ez ment."


Így azért már más az összhatás. Csak arra akartam rávilágítani, hogy bárkivel előfordul, hogy nem reagál azonnal, és engem felháborítana, ha egyetlen ilyen eset után vezekelnem kéne. Ha viszont egyfolytában csak magával van elfoglalva, akkor az más megvilágításba helyezi a dolgokat, mert akkor a válasz elmulasztása egy újabb fogaskerék a gépezetbe.


Persze ettől még lehet, hogy megérdemel egy beszélgetést a fickó, ezt már döntsd el te.

2013. nov. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Cork ***** válasza:

Alapvetően megértem a problémádat, válaszoljon ha már mondta hogy írj neki. Ez valahol teljesen jogos.


Ami szerintem itt a probléma ezzel az egésszel az a mostani "mobilalkalmazások" természete. Az a helyzet hogy egy csomó embernek van ám jobb dolga is mint mondjuk fél kézzel a villamoson kapaszkodva a másik kezével pötyörögni a mobiltelefonon, csak hogy 12perc 43mp-en belül tudjun válaszolni egy monológra. Pontosan ezért nem is használok ilyen dolgokat, mert az számos ismerősöm képes ugyanezen fennakadni. A legjobb amikor úgy is fennakadnak ilyenen, amikor valami egyéb, lényegesen fontosabb dolgom akadt.


Mégegyszer mondom: megértem azt hogyzavar hogy nem válaszolt. Azt már nem hogy "Pár órán" belüli késedelmre ilyen mérékű negatív reakciót produkálsz. Neki is az első randija volt veled... Ha te ennyitől elveszíted a lelkesedést és sárkányoskodsz, ő is simán elveszíti a lelkesedést.

2013. nov. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!