Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálják ezt a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a lányok?

Figyelt kérdés

Velem is előfordult már, hogy egy lányt elhívtam randira ő nem jött el, lemondta, elhívtam még egyszer, elkomolytalankodta, ezután nem kerestem fel többet, az ismerőseitől tudom, hogy elhordott minden hülyének, hogy miért nem törődöm vele meg stb... :O ????

De haverommal is így történt és ott is a csaj nekem mondta el, hogy haverom mekkora egy f@sz meg, hogy össze akar jönni vele, de ő nem foglalkozott vele, mert nem látszott a lányon, hogy ő is akarja a haveromat, így ő is félvállról vette a dolgot azután.

Ennek a viselkedésnek mi lehet az oka, mi lennénk a hülyék vagy a lányok?


2010. nov. 2. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem tetszetek a lányoknak, csak nem elég őszinték, h bevallják.
2010. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A csajok nem normálisak, semmi nem jó nekik!Ha nyomulsz, az a baj, ha nem nyomulsz, akkor meg az.
2010. nov. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek a lányok éretlenek még... ennyi az egész... pár év múlva már nem kerültök ilyen helyzetbe
2010. nov. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sejtettem, hogy ez lehet az oka
2010. nov. 3. 11:33
 5/5 anonim válasza:
Meg kell találnod a középutat. Egyébként a fiúk azért gondolják, hogy a lányok bonyolultak,mert ők nagyon egyszerűek....
2010. nov. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!