Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Úgy volt megbeszélve egy sráccal h ma találkozunk. De annyira szerettem volna vel találkozni erre meg reggel fölkelek elkezdtem parázni és írtam neki egy sms-t h még sem jó a mai nap. És letiltottam msn-en is :$ de már régóta ígérgetem neki h találkozunk de akkor sosem jött össze mert nagoyn elfoglalt vagyok :(

mit csináljak? hogyan beséljem meg vele mit mondjak?


2010. nov. 2. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:

pfff...:D

ez bukó kiscsaj!

2010. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

tudoom :$$

de most télleg :D

2010. nov. 2. 20:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Vedd vissza MSN-re és beszélj meg vele új időpontot:)

Mást nem nagyon tudok mit mondani...:)

2010. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

de jó lenne ha megtudnék vle beszélni még 1-et mert az összes napom be van táblázva :/

rem azért lesz szabad percem és nemfogja folyton azt kérdezni h mikor talizunk :S

2010. nov. 2. 20:51
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok:)

Jó elfoglalt emberke lehetsz...Az egész heted be van táblázva?:D

2010. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem először is vedd vissza msn-re,aztán beszélj vele hogy nagyon tetszik neked és annyira hogy repesnél hogyha tallkoznátok de már tulságosan i tetszik és félénk vagy vele szemben!!!!Legalább is szerintem ez van vagy nem?
2010. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen az egész... :/

néha 9-re érek haza

meg 7-re

2010. nov. 3. 19:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!