Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 40 éves férfi és 17 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves férfi és 17 éves nő között van esély komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Ő 18-nak írta magát, mert az alatt nem engedi regisztrálni az oldal, én pedig 24-nek, mert csak 26 év alattiak érdekelnek. Bár ő bevallotta, hogy 17, én viszont nem, hogy 40 vagyok.

aug. 31. 15:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
10 es irta le sztem a legfontosabbat. Az élethelyzet a gond. Nézhetsz te ki akármilyen jól, ultra sportosan fiatalosan, de mègis más szakaszban vagy mint egy 17 éves kislány. Ha lenne lányod tudnád. És valóban amikor majd otthagy te már kifutsz az időből. 50 pluszosan magadra maradsz.Hasonlóan jártam én is bár nem ekkora korkulonbseggel.
szept. 1. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19%
Ebből úgysem lesz semmi. A mai 17 éves lányok már nem annyira naivak, mint régen. Tudják jól, hogy csak a testük meg a fiatalságuk imponál neked, illetve az hogy tudj villogni a haverok előtt.
szept. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
14%

"Az itteni korkülönbség/tinifétises felhasználók olyan viccesek tudnak lenni néha."


Ha lenne élettapasztalatod, akkor tudnád hogy a tinilányok mennyire nyomulnak a 30 fölöttiekre. Ja nincs. Akkor miért nem kussolsz? Rohadtul nem vicces az hogy lejáratod saját magadat...


Tud működni, de így hogy ekkora hazugsággal indulsz az életkorodat tekintve... én nagyon kevés esélyt látok.

szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
31%

A komoly kapcsolat nem hazugsággal kezdődik.

Dugni lehet, azzal neki sem lesz gond, egy 17 éves LÁNY számára még izgi is lehet.

Kapcsolat vele?

Ha egy extrém jóképű, gazdag pasi vagy.

Másképp ne viccelődjünk már...

szept. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
18%
A francokat nyomulnak a 30 felettiekre. Maxc. a hiuságukat legyezgeti, hogy csorog a taták nyála.
szept. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
35%
15 os tatàk???
szept. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

16-os, bár nem tartom öregnek magamat 37 évesen, azért egy 17 éves tini szemszögéből lehet ez egy megfelelő jelző.


Gondolj bele, neked 17 évesen nem tűntek baromi öregnek a 40 évesek? :)

szept. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!