Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 40 éves férfi és 17 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves férfi és 17 éves nő között van esély komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Ő 18-nak írta magát, mert az alatt nem engedi regisztrálni az oldal, én pedig 24-nek, mert csak 26 év alattiak érdekelnek. Bár ő bevallotta, hogy 17, én viszont nem, hogy 40 vagyok.

aug. 31. 15:20
A kérdező szavazást indított:
Van
Nincs, csak lazára
33 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Még lazára se, ha megtudja, hogy hány éves vagy. Tudom, itt minden nagypapa korú pasitól személyit kérnek, de a valóságban valahogy nem ez a jellemző.
aug. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerinted nem fog neki feltűnni, hogy nem 24 vagy? Az oké, hogy neki 17 évesen belefér az, hogy a másik 24, de ez nem jelenti, hogy a 40 is. Jobb lenne mielőbb tisztázni ezt vele, addig kár azon elmélkedni, hogy komoly vagy laza kapcsolat lesz-e.
aug. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
17 éves "NŐ" 😂😂😂
aug. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#2: Egy 24 éves, aki 28-nak néz ki. Szerintem vannak ilyenek.
aug. 31. 15:30
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

ja vannak...


De ezek szerint csak a külsőt nézed. És most nem a szépségről van szó elsődlegesen.


Hanem , hogy ehhez hány éves....Ne cseszd el a fiatalságát.


És úgy gondolom h aki csak erre képes 40 évesen az kb. agyilag is ott van...

aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

" Egy 24 éves, aki 28-nak néz ki. "


Persze, odaállítanak egy 24 éves mellé, előbb fognak az apjának nézni, mint kicsit idősebbnek tűnő 24 évesnek. Te szerencse csomag XD

aug. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiába vagy egyedül....
aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
17 éves "nő" na jólvan ám. Az itteni korkülönbség/tinifétises felhasználók olyan viccesek tudnak lenni néha.
aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2%
Esély mindig van. Főleg ha úgy meg tudod dugni, hogy beléd szeressen.
aug. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

Őszintén szólva szerintem ha össze is jöttök, te magaddal is kicseszel és a lánnyal is.


Magaddal azért, mert egy 17 éves kislány legkésőbb pár év múlva szükségszerűen el fog téged hagyni. Személyiségfejlődése kellős közepén jár, gondolj bele te milyen voltál 17 évesen, milyen voltál 27, meg utána 37 évesen. Ő is ennyit fog változni, ráadásul neki most kezdődik az élete, rengeteg új emberrel fog még megismerkedni, és igénye is lesz erre, mert fiatalon a felfedezés, tanulás, pörgés az életcél. Nem a letelepedés és egy nyugis élet kialakítása. 18 évesen mindent leszarsz, csak jól érezd magad, a többi majd megoldódik.

Szóval beleszeretsz, ő meg majd otthagy, de ekkor már 50 éves leszel. Nem valami jó érzés :D


Vele meg azért cseszel ki, mert ha ő is beléd szeret, akkor valószínűleg egy csomó mindenről le fog mondani, el fog szalasztani lehetőségeket, mert te lebeszéled akár tudatosan, akár tudat alatt.

Ezeket a döntéseket pedig egész életében bánni fogja, szóval te öregkorodra egyedül maradsz, neki meg elveszed a fiatalságát, miközben ki tudja mennyi kárt szenved mind a te, mind az ő lelke.


Nem (csak) a korkülönbség mint szám a baj.


Hanem az ezzel járó más ÉLETHELYZET.

aug. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!