Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Munkatárssal randiztatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkatárssal randiztatok már vagy van olyan munkatársatok ai bejön?

Figyelt kérdés
aug. 13. 15:23
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*aki
aug. 13. 15:23
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Egyikkel 2-3x randiztam, de nem lett semmi, másikkal 1 éve összejárok és azt hiszem bele is vagyok zúgva.
aug. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de a munkahelyemen több románc is fűződött már, többeknél tartós lett a történet (házasság, gyerek), némelyeknél meg nem. Mondjuk én az a típus vagyok, aki rohadtul nem vágja le az ilyeneket míg csak "titokban" történik, szóval ki tudja hány ilyen sztori volt még körlöttem, és ki-mennyire érezte rosszul magát amikor mégsem jött össze... 🙃
aug. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
40%
Nálunk a 16 éves gyakornok jött össze a 30 éves felettesével. Mindenki szerint fura, mivel nem nagyon rejtegetik a dolgot. A csaj augusztus végén takarodik, felmondtak neki. Nem is tudjuk elképzelni hogy miért... Egy P betűs szó jut erről eszembe.
aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%

Van aki bejön pont 5 hónapja került ide.


Rajta kívül mindnek gyereke van, vagy házas...vagy mindkettő.


Ő az egyetlen akinek tudtommal egyik sincs.


Totál másik részlegen dolgozunk max reggel futunk össze többnyíire

aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%
Aki tetszik sajnos házas.. :(
aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Nálam alapszabály, hogy házinyúlra nem lövünk.
aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%
Nálam nincs házinyulazás. Eleget látom a munkatársakat nap közben, nem hogy még haza is vigyem valamelyiket :DDDDD
aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

"Egy P betűs szó jut erről eszembe."


Pedo?

aug. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

Randiztam, házasság és közös gyerek lett belőle. (Már elváltunk 6,5 éve, de továbbra is munkatársak vagyunk, sőt munkatársunk az exférjem jelenlegi felesége is, akivel annó megcsalt.)


Van olyan munkatársam, aki bejön már több, mint 1 éve, de mivel biztosra tudom, hogy ez nem kölcsönös, így sose randiztunk. Más nem tetszik.

aug. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!