Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki szokott interneten csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szokott interneten csajozni?

Figyelt kérdés
én szoktam...és arra vagyok kíváncsi hagy aki szokott hogyan/mien módszerrel csinálja...én csak szépen ártatlanúl beszélgetek cheat-en. és egy ideig szóval tartom, majd abba hagyom az írogatást, és ha vissza ír akkor bejövök neki, ha nem akkor mással kezdem elöről...
2010. nov. 1. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Most bocs... De a cheat és a chat között ég és föld a különbség. Továbbá nem neheztelne az sem, hogyha tudnál helyesen írni. Harmad részt chaten nem lehet csajozni, max. ismerkedni. Beleszeretni a másikba élőben tudsz, nem neten keresztül...
2010. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kettő hiba van benne bocsáss meg, hogy te egy rohadt hibát nem vétettél az életedben!!!!jó akkor ismerkedni, chatelni
2010. nov. 1. 22:04
 3/10 anonim ***** válasza:
A kérdésem mindenekelőtt az, hogy a te módszered sikeres-e? Fektettél már meg nőt internetes ismerkedés útján? Korábbi vagy mostani barátnődet ismerted meg az internetről?
2010. nov. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mit foglalkozol ilyen csicskával?

Még h nem lehet neten csajozni,3 csajt kúrtam már meg társkeresőről,1et chatről:P

Meg a legtöbbet msnen fűzöm meg.....

2010. nov. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

már megint a helyesírás...

mi van ma??

neten nem lehet csajozni,csak ismerkedni a kettő teljesen más...

csajozni csak élőben lehet!

2010. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szánalmas vagy:)

Az egyik társkeresős kb úgy nézett ki h mikor először találkoztunk már csókkal indítottunk!

Előtte persze volt webcam meg minden.

Na miről is beszélünk akkor hülyegyerek? de igazad van, inkább foglalkozzz a helyesírással:)

2010. nov. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a neten mindenki legény a gáton!
2010. nov. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ne csajozzatok a neten mert úgy jártok mint én. már több mint 3 éve csüng rajtam :)
2010. nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"majd abba hagyom az írogatást, és ha vissza ír akkor bejövök neki, ha nem akkor mással kezdem elöről.."


én nekem ha nemtetszenél is visszairnék, mert nemlennék "bunkó" (akinekneminge...) ,hogy nemirok vissza.

2010. nov. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a netes társkeresés időpocsékolás. Max ami jó a fórum.
2010. nov. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!