Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik mutat pontosabb képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik mutat pontosabb képet egy ember kinézetéről, a képek amit feltöltött magáról, vagy a képek amin megvan jelölve?

Figyelt kérdés

Röviden: ismerkedek egy lánnyal, és picit azért kutakodtam utána, mivel nem volt ötletem, hogy hova vigyem el randizni.


A kutakodás közben megtaláltam az anyukáját, ahol egy csomó szelfin, és egyéb képen szerepelt a lány is. Aki azokon a képeken teljesen máshogy nézett ki, mint amiket profilképnek feltöltött.


Szó szerint ha nem látom, hogy konkrétan Ő van rajta megjelölve én fixen nem ismerem fel.


Nyilván mind a megjelölt képek, mint amiket feltölt általában magáról az ember valamennyit torzít pozitív illetve negatív irányba.


De azért egy picit most tartok ettől a randi dologtól.


aug. 6. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyilván divat a photoshop láncok körében.

Azért adj neki esélyt,mit veszthetsz?

aug. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%

"nem volt ötletem, hogy hova vigyem el randizni"


Meg kell kérdezni.


Örülök, hogy csak ennyi bajod van az életben. Ő azon parázik, hogy agresszív leszel-e. De reméljük, baszható a bige.

aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
van egy alkalmazás amivel ha fotózól sokkal szexibben néz ki az ember lánya, egyszerűbb, ha videóchatban megnézed mielőtt találkozol, csak poénosan vesd fel, vagy mond azt, hogy hivod messengeren és bekapcsolod a kamerát amikor hivod, és ennyi, nem nehéz és tényleg nem lesz kinos a másik..az első alkalommal, max hamar lelépsz, ha nagyon gáz a csaj ennyi
aug. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azok állnak közelebb a valósághoz, amiken meg van jelölve, mert az nincs szétfilterezve, nem előnyösen beállított stb. Persze a megjelölteken meg lehet rondább, mint élőben, de az inkább kiindulási alap, mint mondjuk a profilképe.
aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Ez a baj a mai világgal, mindneki a legjobb arcát mutatja a közösségi médián, meg netes ismerkedéskor, közben meg egy bányarém az illető. Az arc élőben nem is olyan feszes, szimmetrikus, a szemek nem olyan szépek, a testalkat sem olyan, igazából semmi....
aug. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyik sem feltétlenül. Van, aki alapvetően nem fotogén az esetek 90%-ában, és úgy érzi, az a maradék 10% jól készült kép az, ami igazán megmutatja, hogy hogy néz ki, vagy hasonlít jobban ahhoz, amit ő a tükörben lát. De az is lehet, hogy photoshopolt vagy faceapp-ozott. Azért sztem egy esélyt érdemes adni a dolognak - ha nem tetszik, ugrott pár órád, nagy dolog.
aug. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!