Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen okot lehet felhozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okot lehet felhozni, ami nem sértő, de lekoptat egy pasit?

Figyelt kérdés

Elég közel lakik hozzám, ezért nem tudom hazudni, hogy beteg vagyok meg félek is ilyet hazudni, babonás vagyok.

Már gondoltam h megmondom kiüteseim jöttek ki, vagy hogy pszichikailag beteg vagyok, de szerintem fog latni itt ott kisminkelve es tudja, hogy lekoptattam.

Ha megnondom nem érek rá, akkor próbálkozik a következő napokban.

És nem szeretném!

De nem akarom , hogy meggyűlöljön, en legyek a nő, aki visszautasítja, ellenségemmé válhat, félek.

Vagyis nem szeretnem, h negatívan gondoljon rám!

Mit mondjak, meghaltam?

Segítsetek!

Már próbáltam unalmast játszani, hetekig, ha nem ír rám én sem írok, sose kérdezek semmit, gondoltam hátha rájön h nincs értelme es abbahagyja.

Sőt, mondtam neki h szexet sem akarok (mint kiderült ő arra hajt) de nem mondanám azt sem, hogy komoly kapcsolatot akarok, mert végén behazudja, hogy ő is!

Azt nem mondhatom, hogy nem állok kèszen egy kapcsolatra, mert úgy érzem, talán ő se azt keres es röhögtetném magam!

Azt nem mondhatom, hogy nem jön be, mert durva visszautasítás!

Amúgy bejön valamennyire, de nem akarok kavarni vele, túl sunyinak látom.

Hogy masszak ebből ki?

Szerinte ő már vàr ràm egy éve, így túlozgat.


aug. 6. 15:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Te is az a fajta nő vagy, aki inkább a feje tetejére áll, csak őszintének ne kelljen lenni, még akkor sem, ha nyilvánvaló az igazság.

Legyél akkor “leszbikus”, csak akkor ne lásson soha pasival, csak nővel, mert megutál és akkor majd milesz

aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

A leírás alapján már teljesen mindegy mit mondasz, neheztelni fog rád, mert úgy fogja érezni, hogy hülyítetted.


Tanulság: sokkal hamarabb bele kell állni ezekbe a konfliktusokba, egyértelműen kommunikálni már az elejétől, így elkerülhető az, hogy neki az idejét pazarold, magadat pedig hülye helyzetbe hozd.

aug. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Egyelőre ő zaklat elejétől, én nem raboltam senki idejét !

Annyi hibám van, hogy visszamosolyogtam rá és szóbaálltam vele, mert szomszedban lakik!!

Onnantól úgy érzi joga van az életterem elfoglalásához

aug. 7. 10:08
 24/24 A kérdező kommentje:
20 as, ez tetszik, tapintatos: nem egymast keressük … ezt elfogadom, köszönöm
aug. 7. 10:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!