Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen okot lehet felhozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okot lehet felhozni, ami nem sértő, de lekoptat egy pasit?

Figyelt kérdés

Elég közel lakik hozzám, ezért nem tudom hazudni, hogy beteg vagyok meg félek is ilyet hazudni, babonás vagyok.

Már gondoltam h megmondom kiüteseim jöttek ki, vagy hogy pszichikailag beteg vagyok, de szerintem fog latni itt ott kisminkelve es tudja, hogy lekoptattam.

Ha megnondom nem érek rá, akkor próbálkozik a következő napokban.

És nem szeretném!

De nem akarom , hogy meggyűlöljön, en legyek a nő, aki visszautasítja, ellenségemmé válhat, félek.

Vagyis nem szeretnem, h negatívan gondoljon rám!

Mit mondjak, meghaltam?

Segítsetek!

Már próbáltam unalmast játszani, hetekig, ha nem ír rám én sem írok, sose kérdezek semmit, gondoltam hátha rájön h nincs értelme es abbahagyja.

Sőt, mondtam neki h szexet sem akarok (mint kiderült ő arra hajt) de nem mondanám azt sem, hogy komoly kapcsolatot akarok, mert végén behazudja, hogy ő is!

Azt nem mondhatom, hogy nem állok kèszen egy kapcsolatra, mert úgy érzem, talán ő se azt keres es röhögtetném magam!

Azt nem mondhatom, hogy nem jön be, mert durva visszautasítás!

Amúgy bejön valamennyire, de nem akarok kavarni vele, túl sunyinak látom.

Hogy masszak ebből ki?

Szerinte ő már vàr ràm egy éve, így túlozgat.


aug. 6. 15:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

"Es bumm utalni fog!"

Hát, időnként az embernek fel kell vállalnia a konfliktusokat, ha nem akarja folyton megjátszani magát.

Neked lesz jobb, ha hamar és egyértelműen rövidre zárod.

aug. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Így van! Végülis ez a helyzet úgy szar ahogy van! Igyse úgyse jövök ki jól!
aug. 6. 16:25
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Bármi. Bocsi nem szeretnék ismerkedni , bocs nem kölcsönös, bocs nincs meg a szikra, bocs most nem szeretnék kapcsolatot...

Kb bármit mondhatsz

aug. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Hamar összejössz egy másik pasival és ha látja, hogy azzal mászkálsz akkor keresni fog más valakit.
aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de én nem szeretnék tőled semmit. Miért? Mert csak. Fogadd el, kész. Te miért nem szereted a spenótfőzeléket? Mert nem, nem mindennek van konkrét oka, egyszerűen csak nem és kész.

Vagy a másik, amitől garantáltan lerázódik: aaaaaaaaaaaannyira jóóóóó barát vaaaaaagy, neked mindent elmondhatok, ezt aaaaaaaaaaaaaannyira értékeleeeeeeeeeeeem <3

Vagy elmondani neki, hogy szerelmes vagy valami munkatársadba vagy bármi hasnló, ha már az igazság nehéz.

aug. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Leszbikus vagyok !!!!
aug. 6. 18:33
 17/24 anonim ***** válasza:
87%
Jólvan gyerekek ennyi volt, én most törlöm magam innen és soha többet nem is fogok többet írni segítségből senkinek, de még ezt az oldalt is elhagyom örökre. Ennyi identitászavaros hülye nincs sehol mint itt, sehol a földön nincs. Egyszer még azt írod bejön neked a srác aztán a végére leszbikus leszel. Ezeket én már nem tudom elhinni nektek. Vége!
aug. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Sajnos 17 es töröld is magad, mert nem olvasol figyelmesen.

Kiragadsz egy félmondatot es az villog neked, abszolút nem figyelsz! A kerdes az, hogy hogyan tudom lekoptatni , nem kell, de neked megragad benned egy felmondat, h amúgy bejön . De külsejétől függetlenül nem kell! Erről hallottál? Szerintem egy nagyon ketsegbeesett incel vagy, aki mindenhol reményt lát, vagy ADHD d van.

És még te vagy felháborodva, hogy nem még adsz segístéget! Ne is tegyed! Nem kérek a te segítségedből!

aug. 6. 20:26
 19/24 A kérdező kommentje:
Leszbikust okként fogom felhozni, hogy lekoptassam! Nem azt jelenti, hogy leszbikus leszek! Őrület, hogy valaki ennyire magán kívül van es mindent félreért !
aug. 6. 20:27
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kell okot kitalálni... "Ne haragudj, de nem egymást keressük." Kész, pont. Ha tovább kérdezősködik, nem reagálsz. Elmondtad, hogy részedről nem, ennél többel nem tartozol senkinek. Aki ebben támadást lát, az így járt, azcő fejében van gond, amit nem neked kell helyrehoznod.
aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!