Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok olyan férfival, aki járt prostinál?

Figyelt kérdés

Korábbról ismerek egy férfit, párszor találkoztunk az évek alatt baráti társaságban már, felfigyeltünk egymàsra, de eddig kapcsolatban voltam, nem történt semmi közöttünk.

Most elkezdtünk randizni.

Elmondta, hogy az utóbbi 3-4 évben nem volt kapcsolata, sok más dologra fókuszált az életében és volt néhány alkalom, amikor a prostihoz fordult.

Nem tudom még hogyan is álljak a dologhoz, sokat gondolkozom rajta.


Leírnàtok a véleményetek?

Köszönöm!



aug. 2. 15:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
60%
Mi 8 éve házasok voltunk és volt 2 gyerekünk mire megtudtam egy tök véletlen beszélgetésből, hogy a férjem korábban volt prostinál többször is mikor szingli volt. Eléggé meglepett, mert egy jóképű igényes férfi. Mondjuk nem is a sarki lepukkant lányoknál járt, hanem lakásos drágább nőknél. Nyilván, nem adtam be a válást miután jó házasságban éltünk évek óta, de azért néztem egy nagyot.
aug. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
39%

Rengeteg pali jár, csak mélyen titkolják.

Szerintem mindenki akinek legalább egyszer volt a kezében 20-30 amivel nem kell elszámolnia otthon.

Egyik randipartnerem mesélte hogy van egy oldal ahol ilyen lányok vannak és el is lehet menni hozzájuk.

Na ez elég kiábrándító volt.

És még azt is elárulta hogy ő nem volt még mert nincs rá pénze 🤡

aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
67%

Rengeteg pasi, már egyetem alatt jár fizetőshöz, később pedig sok sikeres férfi is. Orvosok, ügyvédek, pilóták, mérnökök,...

Csak buta nők gondolják, hogy prostizni kizárólag csóró, beteg, idióta, lúzer pasik járnak.


Ha ez kizáró ok lenne nálam, még most, 34 évesen is szűz lennék.

aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Egyébként jól szituált, jól néz ki, értelmes, sikeres, nincs gondja a csajozással. Csak nem akart vesződni vele, bulizni nem jàr, a tinder meg lutri és idő. Nyilván a jobb féle, otthon fogadó lányokhoz ment, nem az útszéliekhez.

Én sem pontosan értem miért is mondta el, ugyanakkor értékelem, hogy őszinte volt.


Tovább dilemmázok még rajta…

aug. 2. 21:57
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem ezen múlna.
aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
77%
Ne gondoljátok hogy minden pasi bevallja ezt..ismerek én olyat akiről sose mondaná meg az ember, nem is volt rászorúlva sose, csak jó bulinak tartotta. :)
aug. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
37%
Lassan kibukok az egyetemről egész nap csak a csajozás járt az eszembe hogy kinél lehetne probálkozni nem kevés idő-energia ez. És akkor még valaki azt irja hogy lusta vagy mert minimális erőfeszités se teszel bele hogy legalább szexpartnert találj..
aug. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
37%

Nem, de még olyannal se aki ugyan nem hivatásos de olyan kaliberűekkel járt össze.


Amúgy legalább örülj hogy elmondta, bár a férfiak 90%a úgyis megfordult már prostiknál, szóval egy lánynak kb elkerülhetetlen hogy ezzel találkozzon. Sokan inkább el se mondják mert rögtön visszautasítást kapnak emiatt.

aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
63%

Nem szívesen. Persze a legtöbb úgyis titkolja, okkal.

Nekem ez a "prostizós" mentalitás, ami nem fér bele. Hogy valaki képes egy használati tárgyként kezelni egy másik embert. Kibérli a testét, mert szeretne kielégülni, és közben tudja, hogy a másik csak a pénzért van vele. Brr, a hideg is kiráz tőle, mennyire lelketlen ez az egész. Az meg egyenesen ijesztő a számomra, hogy mennyi embernek elfogadható ez a dolog.

aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!