Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok olyan férfival, aki járt prostinál?

Figyelt kérdés

Korábbról ismerek egy férfit, párszor találkoztunk az évek alatt baráti társaságban már, felfigyeltünk egymàsra, de eddig kapcsolatban voltam, nem történt semmi közöttünk.

Most elkezdtünk randizni.

Elmondta, hogy az utóbbi 3-4 évben nem volt kapcsolata, sok más dologra fókuszált az életében és volt néhány alkalom, amikor a prostihoz fordult.

Nem tudom még hogyan is álljak a dologhoz, sokat gondolkozom rajta.


Leírnàtok a véleményetek?

Köszönöm!



aug. 2. 15:25
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
28 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Az ilyenek akik pr.stin "nevelkedtek" egy randit se tudnának nálam elérni.
aug. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%
Ha leállsz vele akkor nem vagy tőle különb. Ugyanolyan igénytelen vagy mint ő és ezek szerint támogatod, hogy a prostik továbbra is prostiskodhatjanak még akkor is amikor rá vannak kényszerítve, el lettek rabolva pl.
aug. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%

Ő legalább nem titkolta.

Mások mélyen kussolnak róla. Elvégre kinek van kedve egy-két alkalom miatt megkapni, hogy (#1-es szavaival élve) "prostin nevelkedett"?

aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
37%

Az plusz pont, hogy nem titkolta. De másrészt nincs rendben mert akkor úgy tűnik, hogy nem szégyelli hová süllyedt.

Megérteném ha nem jutott volna nőhöz mert egyszerűen kutyának nem kell, de úgy jön le, hogy még arra is lusta volt, hogy fogjon magának szexpartnereket. Még a minimum effortot se tette bele és ilyen egyén szinte biztos, hogy a kapcsolatban hasonlóan/ugyanúgy viselkedne. De az sincs sajnos kizárva, hogy egy átlagos nő nem fogja tudni kielégíteni őt még akkor sem ha dúlna a lowe mert ahhoz van szokva amit egy kurwa nyújtott neki. Még az is benne van a pakliban, hogy pont kurwákkal csalna meg. De te tudod. Személy szerint még bottal se érnék hozzá.

aug. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

" De az sincs sajnos kizárva, hogy egy átlagos nő nem fogja tudni kielégíteni őt még akkor sem ha dúlna a lowe mert ahhoz van szokva amit egy kurwa nyújtott neki."

Néhány alkalom alatt semmihez nem lehet hozzászokni, a megfizethető k.rvák teljesítménye pedig amúgy sem valami nagy szám.

aug. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%

#5:


Ez nem igaz, nagyon sok férfi félrekufircol prostituáltakkal mert a múltban is jártak hozzájuk. Egy átlag nő nem biztos, hogy minden alkalommal amikor anális szexet akarna, vagy mélytorkot, arcra, szájbaélvezést beleegyezne. Míg a prostituált aki rábólintott minden egyes alkalommal megtette. De írtam a kérdező döntése. Nekem nem kéne olyan "férfi" aki még arra is lusta, hogy keresgéljen és inkább fizet a szexért. 🤮

aug. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
#6 Igen, de ne a tipikus rendszeres kliensből indulj ki, a szóban forgó illető a magányos évei alatt néhány alkalommal kipróbálta és ennyi.
aug. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
33%
Most komolyan...minek kellene ezt egyáltalán elmondani??
aug. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem baj.Legalább tudja, hogy a nő pénzbe kerül.
aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
19%

Nem tudom, hogy hogy ismerkednek egyesek, de az én körömben az emberek ismerkedéskor nem mondják el mennyi van a bankszámlán, mennyi nővel vagy pasival voltak, azt sem mennyit keresnek.


Egyáltalán nincs hozzá köze senkinek, még sokszor a házaspárok sem tudják, hogy pontosan mennyit keres a másik.


Úgy látom ez itt gyakorikerdeseken divat.

aug. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!