Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ghostoltál már úgy valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ghostoltál már úgy valakit, hogy közben akartad volna magadnak a másikat egészen ???

Figyelt kérdés

Ha randi után nem keresed, annak minden esetben az az oka, hogy nem akarsz többet a másiktól?



Nekem volt, hogy "ráztam le" úgy férfit, hogy akartam volna vele lenni, de akkor volt folyamatban a költözésem naaagyon messzire, így inkább akkor megszakítottam a kapcsolatot, nem túl korrekt módon. :( könnyebb volt úgy elfelejteni.... már nem tennék ilyet, korrekten elmondanám amit kell.


Most én jártam így. Ő megy külföldre egy évre. Találkozásunk után nem keresett. Csak szórakozni akart? EGY FÉRFI ha igazán akarja a nőt tenne ilyet ?


LÉGYSZI KELTSETEK FEL ÁLMOMBÓL ... MAGAM SEM HISZEM, HOGY ÉRDEKELTEM IGAZÁN. puszi: Csipkerózsika :D :(



#randi #férfihaigazánakarjaanőt #szerelmesférfi
júl. 31. 14:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Mint láthatod, önreflexiót gyakorlok, mert azonnal a saját hibám jutott eszembe róla. Chill bébi , biztos te is hibáztál már nagyot :*


Szenvedek egyébként, igen. Ha ez téged és a fentebbi kommentelőket kielégíti.

júl. 31. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!