Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ghostoltál már úgy valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ghostoltál már úgy valakit, hogy közben akartad volna magadnak a másikat egészen ???

Figyelt kérdés

Ha randi után nem keresed, annak minden esetben az az oka, hogy nem akarsz többet a másiktól?



Nekem volt, hogy "ráztam le" úgy férfit, hogy akartam volna vele lenni, de akkor volt folyamatban a költözésem naaagyon messzire, így inkább akkor megszakítottam a kapcsolatot, nem túl korrekt módon. :( könnyebb volt úgy elfelejteni.... már nem tennék ilyet, korrekten elmondanám amit kell.


Most én jártam így. Ő megy külföldre egy évre. Találkozásunk után nem keresett. Csak szórakozni akart? EGY FÉRFI ha igazán akarja a nőt tenne ilyet ?


LÉGYSZI KELTSETEK FEL ÁLMOMBÓL ... MAGAM SEM HISZEM, HOGY ÉRDEKELTEM IGAZÁN. puszi: Csipkerózsika :D :(



#randi #férfihaigazánakarjaanőt #szerelmesférfi
júl. 31. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom kérdező. Lehet nem érdekelted, lehet igen, de nem folytatta. Mindegy igazából. Vége.
júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Ez lehet, hogy a karma. Most talán visszakaptad, amit te tettél. De tök mindegy minek nevezzük. Miért akarod tudni, hogy miért tette?
júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Olyan jó lenne tudni, hogy csak az időzítés volt-e a rossz. Vagy szimplán ez nem AZ a nagybetűs dolog volt kettőnk között.


Ha sokan állítanák azt, hogy igen, volt, hogy faképnél hagyták azt a nőt, akit amúgy gyerekei anyjának is el tudtak volna képzelni, kialakíthatnék magamnak egy elképzelést, amivel könnyebb lenne az egómnak, amíg el nem felejtem, ennyi az egész. :D


Ahogy írtam, én is megtettem már, hogy nem a szerelmet válaszottam.... hihetném, hogy most is ez a helyzet, csak fordítva. Úgy érzem könnyebb lenne tőle.

júl. 31. 14:47
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Alapból nem "ghostoltam" senkit se, meg az jellemtelen, lelkileg és emberileg megakadt, vagy visszafejlődöttekre jellemző.


Az meg nonszensz, hogy azért, mert annyit se bírtál kinyögni, hogy te elköltözöl bszdki. Vagy amaz. Gondolom soha az életetekben nem fogtok felvállalni semmit se, ami ennél komplexebb, vagy komolyabb, esetleg ha hunyók vagytok valamiben.


És amúgy te most mit vársz, vagy mi a kérdésed? Jaaa, hogy igazoljuk a hlyeségeidet, hogy hátbaveregessünk, majd megsimogassunk.


Hát tőlem ezt biztos nem kapod meg.

júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mi a bajod? :D Te nem vagy képes fejlődésre? Megkeseredett maki!
júl. 31. 14:53
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom hogyha te tényleg szeretted volna a pasit akkor megpróbáltad volna a távkapcsolatot és ha legalább tisztelted volna mint embertársad akkor tudattad volna szemtől szemben, hogy vége mert neked nem megy a távkapcsolat. Most visszanyalt a fagyi JOGOSAN, most téged emészt az igazságtalan viselkedés. Megnyugodhatsz ugyanaz a helyzet vele mint veled volt. Ergó komolyan nem vett téged figyelembe soha!
júl. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, értelek. Köszi
júl. 31. 15:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell kérdést kiírni. Akkor képzeld azt, ha neked így a könnyebb.
júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A kritikus , ám normális hangvételű üzeneteket nagyon köszönöm!!!
júl. 31. 15:13
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Tipikus esete mikor a nő kibaszik a pasival a pasi fogadja el lépjen túl.


Mikor a pasi csinálja ugyan ezt a nővel akkor a nő majd bele döglik, hogy vele valaki ezt meg merte csinálni..

júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!