Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy reagálhat ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálhat ezek után?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, kb 2 éve randizni hívott, de akkor elutasítottam (2 percre rá meg is bántam...:D). Most van pasija, de ha ők szakítanának, és elhívnám valahova szerinted mit mondana? Ha neked tetszik egy fiú, akkor 2 évre rá is tetszeni fog? Vagy már csak azért se fog eljönni? Szerinted? 16f
2010. nov. 1. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg:)
2010. nov. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
amúgy van egy közös barátunk, majd teszek róla, hogy egyszer együtt bulizzunk:D
2010. nov. 1. 14:59
 3/5 anonim ***** válasza:

meg is van oldva:D

sok sikert!

2010. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

:D

Ez emberfüggő.. az én esetemben például:tavaly őszi szünetben hívott randizni egy srác..nekem nagyon tetszett/tetszik deh akkor annyira megvoltam lepődve hogy kölcsönös az érzelem.. hogy hirtelen nem tudtam mit válaszolni és elmentem..:S én hülye barom:@ Szóval a lényeg,hogy én is nagyon megbántam.. aztán összejött rá nem sok időre egy csajjal,hamar vége lett. Aztán pár hónap elteltével lett egy újabb csaja,azzal is nem soká vége lett..mikor szakítottak augusztusban,beszéltem vele meg minden.. elhívtam randizni.. de addigra már késő volt..azt mondta,hogy most nem..esetleg,talán majd máskor.. én még vártam rá.. de hülyeség volt mert mikor már az volt,hogy tényleg összejöhetünk.. tökre elvoltunk..beetetett a szemét:'(.. összejött az exével.. szóval én tovább nem loholok utána.. elegem van a pasikból..:| -.-"(tudom hogy hülye voltam..ez van.most meg is kaptam érte a büntetést :'(

Bocs,hogy leírtam.. nem lettél sokkal okosabb..:S

2010. nov. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát a csaj nem 1 bunkó akkor próbáld meg:)

1 lánynak mindig jól esik ha randira hívják, persze ha szimpatikus neki a srác

14L

2010. nov. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!