Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szórakozóhelyeken miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szórakozóhelyeken miért csak a full részeg, nyomi pasik jönnek oda hozzám?

Figyelt kérdés

Ennyire rossz csaj lennék? :D

Fiúk, ti milyen lányokhoz mentek oda egy buliban, vagy milyen csaj az akihez biztos nem?


júl. 26. 18:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%
Pont te nyomizol le embereket,kérdező?
júl. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én eleve még bulikban sem iszom magam hülyére, nem az alkoholtól várom el, hogy jól érezzem magam, hanem a tarsaság, a zene, az egésznek a feeling-je tesz mámorossá.

Amúgy meg nagyon ritkán közeledek lányokhoz, de akkor is amiatt, mert valami nagyon megfog benne. Ha pedig tetszik, akkor pia nelkül is odamegyek hozzá és kezdeményezek, még ha nem is sikerül mindig tökéletesen, mert nyilván minden ilyen helyzet kicsit fura, meg váratlan a lány részéről.

júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Aki csávóval van, ahhoz biztosan nem.

Meg akadnak ilyen-olyan... most mit mondjuk ezernyi szituáció közül? De igaz ez a másikra is... miközben nemcsak ahhoz megyek oda akár, vagy dumálok vele kicsit, akivel akarnák is valamit akár. Múltkor két totál szétcsúszott srác emelte a poharat, hogy egészségünkre (kezemben is volt pia), én is mondtam nekik, dumáltunk egy néhány szót, pedig nem vagyok bzi, hasonló fordítva is megesik.

júl. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!