Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudhatnám meg, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudhatnám meg, hogy mit akar?

Figyelt kérdés

Pár hónapja találkoztam egy sráccal társkeresőn, azóta kb minden héten találkoztunk, elmentünk sétálni, állatkertbe, étterembe, rengeteget beszélgettünk, de azóta se történt köztünk semmi. Én minden találkához úgy állok, hogy na majd most, de aztán elköszönünk újra és újra csak egymástól, mint két barát.

Én szeretném megpróbálni és vele lenni, ezért félek attól is, h ha rákérdezek, hogy akkor most barátság van/lesz csak köztünk vagy hogy mire várunk ennyi idő után, akkor inkább 'elmenekül'.

Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? Hogy lehetne rákérdezni, úgy hogy az ne letámadásnak tűnjön?


júl. 26. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Aki fél a másik álláspontjától, az mi okból randizik vele? Hát nem pont ez lenne az értelme?

A srác pontosan arra vár, hogy végre mutass már felé valami érdeklődést. A kifejtésed alapján senki nem mondhatja, hogy ne lett volna veled elég türelmes. 🤔

júl. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Hol a letámadás abban, hogy megkérdezed tőle, hogy mik a jövőbeli tervei kettőtökkel kapcsolatban?
júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezed? Azért ennyi randi után ez nem okozhat gondot szerintem. Még csak letámadásnak sem érzem.
júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Az lenne a lényeg, hogy történjen valami. Most örökké vársz a nagy semmire, csak ne meneküljön el? Mondjuk legalább mindketten túl tudnátok lépni az egészen és mást tudnátok keresni. Bár én kétlem, hogy bármi komolyabb lenne az egészből, ha ennyi idő alatt még csók sem volt és semmi jelét nem mutatja, hogy érdekelnéd, mint nő. Oké, hogyha egy pasi nem akar letámadni egy nőt, de ez már túlzás lenne azért. Olyan mintha inkább szabaidős partnerek lennétek és nem randizásról lenne szó.
júl. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle
júl. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!