Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Páromat nem érdekli az évfordu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat nem érdekli az évfordulónk?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a 2. évfordulónk. Párom korábban a héten mondta jó lenne elmenni pl bowlingozni vagy vacsorázni. Mondom okés, az jó ötlet. Azóta nem hallottam a holnapi napról semmit sem.

Ajándékot vettem neki, gondoltam rá. Ő másfél héttel ezelőtt benyögte hogy ő neki kiment a fejéből és nem igazán gondolt rá. Azelőtti órákban törött el a fejhallgatóm, azt mondta majd vesz nekem egy fejhallgatót de annak is se híre se hamva.

Ma elég passzív-agresszív: random ideges lett azon hogy késtem 15 percet, nem beszélt velem eddig túl sokat (most alszik).

Lehet készül valamire de nem tudok róla? Vagy csak szimplán nem érdekli őt az egész?


júl. 26. 15:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

igazából elmentünk vacsorázni, iszogattunk egy kicsit. sokáig (hajnali 5-ig) elvoltunk. fejhallgatót azt mondta azért nem vett mert mégis évforduló, inkább adna azt névnapra vagy szülinapra.

én temuról vettem neki egy nyakláncot meg egy gyűrűt, mindkettő jól bírja.

én kaptam egy plüssállatot meg egy karkötőt.

a vacsorát ő fizette, illetve az italozást is. én meg hajnali 5-kor meghívtam mekizni (mielőtt összejöttünk volna és randizgattunk oda jártunk).

azóta jól megvagyunk igazából. szavam sem lehet rá. főz nekem ugyanúgy, elmegyünk néha ide-oda (nem lakunk még együtt).

aug. 12. 13:20
 12/17 anonim ***** válasza:
Érdekel hány évesek vagytok, én így 24-30 év közöttiekkel barátkozom leginkább (28/N vagyok), a többségüket 3-4 év után már eljegyezték. 2 év együttélés nélkül nekem komolytalan. Amiatt is érdekelt a sztorid mert 1 éve vagyunk együtt és páromnak semmi igénye programozni, nem egy romantikus alkat. Nem igazán bírom ezt, de közben meg ennél jobbat lehet nem találok. Konkrétan olyan szinten nem romantikus, hogy kb. A húgával is ilyen viszonyban lehet egy ember leszámítva a szexet, persze. 1,5 hèt múlva lesz az évfordulónk.
aug. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mi sem élünk együtt de sokat "csövezek nála" mert játszik a gépen, így nálam nem tud lenni Ő. XD
aug. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#12 most érettségiztünk. 18-19 évesek vagyunk.
aug. 12. 13:38
 15/17 A kérdező kommentje:
párom sem az az igazi romantikus alkat, de néha kapok virágot tőle, ha menstruálok megveszi a kedvenc csokim, ha megtetszik egy ruha akkor mondja hogy rendeljem meg kifizeti. most kinek mi a romantika? nekem ha leírja hogy "bocsánat hogy sokat kell dolgozzak a családomért és a jövőbeli családunkért" akkor az elég.
aug. 12. 13:40
 16/17 anonim ***** válasza:

Érettebben gondolkodtok mint a korombeliek az biztos. Nyilván ennyi idősen érthető, hogy nem eltek együtt. ;)


Párod nagyon gáláns férfi, azért nem sok 19 éves van, aki amit keres, szívesen költi a barátnőjére, még ha esetleg apróságok is.


Persze, párom is ha eszünk kint valamit, fizeti. Tud főzni. Vásárolni nem jönne el velem, utálja az egészet, ìgy fel se merült olyan, hogy vegyen nekem ruhát? Ünnepeken kívül nem lep meg semmivel. Ha nálam találkoztunk, csak szexelni jött át, de ha alkalmazkodom, hogy én menjek át, akkor mást is csinálunk, persze. De ha havi 1 max. 2 program van házon kívül sokat mondok, és az egész nyár így nézett ki. Leszámítva a nyaralást.


Illetve semmilyen témája nincs azontúl amit éppen csinál meg semmi terve hogy kéne kinézzen egy párkapcsolat, mit akar úgy igazán és mikor.


És 28 évesen én már abban a korban vagyok hogy fárasztó ez a lézengés vagy minek nevezzem.


Plusz bármit jobban élvez a haverjaival, mint velem.

aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

igazából albérletbe akarna velem költözni, amint nekem meg lesz rá a keresetem (jelenleg egyetem miatt nem tudok még normálisan munkát keresni), meg is mondom neki hogy jó lenne.

nem várom el tőle hogy a legdrágább cuccokat vegye meg nekem, sőt ha vesz nekem valamit cserébe biztos csinok neki valamit vagy veszek - éppen amit. múltkor meghívtam mozizni mondjuk, ő meg fizette a nachost és a rágcsákat.


a ti esetetekben én azt mondanám hogy ülj le vele beszélni. vagy üzenj neki. írd le mit érzel és remélhetőleg fog valamit reagálni. az hogy csak papolni tud arról milyen egy jó párkapcsolat, de nem tesz a tietekért semmit az elég érdekes.

aug. 12. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!