Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Páromat nem érdekli az évfordu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat nem érdekli az évfordulónk?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a 2. évfordulónk. Párom korábban a héten mondta jó lenne elmenni pl bowlingozni vagy vacsorázni. Mondom okés, az jó ötlet. Azóta nem hallottam a holnapi napról semmit sem.

Ajándékot vettem neki, gondoltam rá. Ő másfél héttel ezelőtt benyögte hogy ő neki kiment a fejéből és nem igazán gondolt rá. Azelőtti órákban törött el a fejhallgatóm, azt mondta majd vesz nekem egy fejhallgatót de annak is se híre se hamva.

Ma elég passzív-agresszív: random ideges lett azon hogy késtem 15 percet, nem beszélt velem eddig túl sokat (most alszik).

Lehet készül valamire de nem tudok róla? Vagy csak szimplán nem érdekli őt az egész?


júl. 26. 15:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Ha már itt kell kérdést feltenni akkor a kapcsolat nem ér semmit...
júl. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy ilyen tahóval. Fejhallgatót meg vegyél magadnak...
júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem baromira nem izgatja.
júl. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ti vagytok egymásért, az évforduló ezzel jár. Nem ti egy alkalomért. Ezért ha megünneplitek ha nem a lényeg kellemesen teljen az estétek szeretetben.
júl. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

mostanában nagyon sokat dolgozik, megértem hogy elfelejt néha dolgokat. tavaly ő szervezte a napot, akkor strandolni mentünk. a fejhallgatóhoz ő ragaszkodott azért, mert semmi ötlete nem volt hogy mit vegyen. én sem költöttem rá húha de nagy összeget.

és csak az zavar hogy tavaly már hetekkel előtte kitaláltuk hogy mi lesz - A terv, B terv - most meg semmi sem.

júl. 26. 15:39
 6/17 anonim ***** válasza:

"megértem hogy elfelejt néha dolgokat"

Nem, nem érted meg: "az zavar hogy tavaly már hetekkel előtte kitaláltuk hogy mi lesz - A terv, B terv - most meg semmi sem"


Amúgy meg tudod, normális helyeken ha valami zavar, akkor azt megbeszéljük. "Drágám, ugye nem felejtetted el, hogy mit terveztünk?" És nem a háta mögött beszéljük ki, meg várjuk, hogy "végre" a fejéhez vághassuk, hogy na, ezt is elfelejtetted. Egyszerűen a kommunikációtok elégtelen.


De úgy tűnik, más szempontokból sem túl jó a kapcsolatotok.

júl. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

na rákérdeztem.

azt mondta hogy holnap ő csak el akar menni edzeni, mást nem tervezett mert helyet foglalni már késő van.

júl. 26. 17:44
 8/17 A kérdező kommentje:
ajándékra rá sem merek kérdezni (egyrészt illetlen másrészt úgyse vette meg valszeg).
júl. 26. 17:45
 9/17 anonim ***** válasza:

"ajándékra rá sem merek kérdezni (egyrészt illetlen másrészt úgyse vette meg valszeg)."

Ez a mondat nagyon jól mutatja, hogy mennyire nem működik a kapcsolatotok.


Minek vagytok egyáltalán együtt?

júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
aug. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!