Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap voltam speed datingen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap voltam speed datingen és elég tág korosztály volt 22-től 43-ig ( nőknél 22-től 38, férfiaknál 27-43 ) volt megadva. Azt éreztem hogy a 30-33 évesekkel jöttem ki legjobban. Én 38F vagyok. Ti hogy látjátok mi az ideális párosítás?

Figyelt kérdés

júl. 26. 07:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

#10 érdekes, itt meg letagadtad, hogy keresztény vagy. https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Hazug, sunyi, képmutató véglény vagy, bunkó, primitív, sötét, mint az éjszaka.

júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

11-es: igen mert szent vagy. Példamutató életet élsz, tudjuk mind.


38F incel

júl. 26. 10:41
 13/21 anonim ***** válasza:
#12 minden relatív, de a féreg fajtádhoz képest mindenképp példamutató, hogy nem egy hazudozó, sunyi álkeresztény vagyok. Undorító, hogy ahelyett, hogy magadba szállnál, bocsánatot kérnél, önkritikát gyakorolnál, elismernéd a hibáidat, arrogáns, bunkó módon még van elég bőr a pofádon másokra mutogatni. "Tudjuk mind" - kik? Te, meg a hangok a fejedben? Mert élő ember nincs, aki azonosulna veled, akinek szimpatikus lennél, téged még a többi incel is megvet.
júl. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

13-as elég sok benned a gyűlölet meg a prekoncepció. Nem is ismersz csak egy online fórumon láttál tőlem néhány kérdést. Én nem is értem hogy valakiben hogy lehet ennyi harag és megvetés egy másik ember irányába. Szomorú mert soha életemben nem találkoztam hasonlóval. Lehet szerencsés vagyok de még az "ellenségeim" is több tisztelettel viszonyulnak hozzám és elhiheted, nincs sok ellenségem, ugyanis igyekszem nem ártani senkinek.


38F incel

júl. 26. 11:32
 15/21 anonim ***** válasza:
És ilyenkor meghivod valamire a hölgyet?
júl. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#1

De tegnap még letagadta ám, hogy ő a kereszténycel :)

A tegnapi kérdés ugye úgy kezdődött, hogy "Társkereső rendezvényre megyekn ahol 5 percet...", de később konkrétan említette is a speed datinget a válaszaiban. Nyilván ma ért véget a rendezvény, amiről tegnap kérdést tett fel. Nekem konkrétan egymás alatt szerepel a két kérdés a Figyelt kulcsszavaknál 😂

Kereszténycelt valamiért én is azonnal felismerem, túl régi motoros ő már itt ahhoz, hogy ne legyen felismerhető (hiába tagadja), na meg nagyjából ugyanazt kérdezi fél éve nap mint nap. Nyugi, nem azért mondom mert elítéllek érte, nekem amúgy tökmindegy, mit és mennyit kérdezel :) csak megjegyeztem.

De azt ígérte, hogy 40 körül felhagy majd a kérdések kiírásával, mert akkor fő majd le végleg a latte.

júl. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

16-os ez így van, de még nem vagyok 40, még 38F incel vagyok.


38F incel

júl. 27. 00:12
 18/21 anonim ***** válasza:

#17:

"igyekszem nem ártani senkinek."


Aki pl. Interneten autisták le, meg szid gyerekeket, arról ezt nehéz elhinni. Hihetetlen undorító szemèlyisèged van, gondolom utàl minden ismerősöd, munkatàrsad.

És nem kell most az ālszent keresztény szerénykedés, birkalélek megjátszása. Ezt már rég eljátszottad.

júl. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
86%
A többi kérdésednél és mások kérdéseinél mutatott válaszaid alapján nem vagy valami keresztény, kedves 38F incel. Nagyjából 0 az, amit felmutatsz a kersztények értékrendjéből.
júl. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
48%

Ne járj randizni! A nők gyűlölnek minket, ahogy az incel közösség mondja "lay down and rot". Csak elkeseredsz a kudarctól, semmi értelme az ilyen eseményeknek.

19/F Incel

júl. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!