Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sosem jön össze a randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem jön össze a randi?

Figyelt kérdés

No vagyok 27 eves, tarskereson ismerkedek, kb fel evente sikerul leszervezni egy randit. A korabbinal a ferfi irt hogy nem talalja a kavezot amit o ajanott helyszinnek, igy nem talalkoztunk. Most lett volna massal randi de elkaptam egy virust mondtam a ferfinek hogy halasszuk el par nappal, erre a szemely eltunt pedig tenyleg beteg vagyok.

Mit csinalhatok rosszul?


júl. 25. 18:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
milyen társkeresőn? Szerintem ez se mindegy
júl. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit lazulj le. Kicsit talán kezd el élvezni a dolgot, elvégre ez egy alkalom, amikor új embereket ismersz meg, még ha nem is ő lesz a férjed, de lehet hogy egy jó estét töltötök együtt, tanulsz valamit, vagy akár barátok lesztek.


Ezek a társkeresők eléggé dinamikusak, sokszor a gyors, sok impulzus határozza meg őket, minden nap rengeteg ember profilja fut át az ember keze között. Emiatt kissé megváltozik az elkötelezettséghez való viszony, hamar lemondanak az emberek a másikról és ehhez vannak szokva a másiktól is. Nem jó ha teljesen átesel a ló túloldalára, viszont ehhez érdemes hozzászoknod neked is, így kevésbé lesznek az ilyenek bántóak.


Szerintem szokj hozzá a randizáshoz: nem minden első randi lesz egy nagy szerelem kezdete, menj el többször, többféle emberrel, hogy lásd, be neked. Ha többet mész, nem helyezel az egészre akkora elvárást. Ne húzd sokáig a csevegést, találkozzatok korán, mert egy online (elképzelt) másikért én sem törném magamat túlságosan, lehet hogy élőben egyáltalán nem is fog tetszeni. Kerüld el az ilyen helyzeteket, beszéljétek meg előre pontosan, hogy mikor találkoztok, meddig lesztek elérhetőek és milyen formában.

aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!