Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kattos lehet a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kattos lehet a lány?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel megismerkedtem buliban, azota 2szer talalkoztunk es mindennap beszelunk de nagyon furcsa kezd lenni a dolog. Tegnap elott elvileg elvitte a mento mert rosszul lett, aztab voltak vizsgalatok de nem talaltak semmit. Msjd ma ujra elvitte elvileg a mento es azt mondta hogy a gyogyszer volt a baj amit tegnap elott felirtak mert nem hatott a gyulladas ellen, hanem szetcseszte a gyomrat. Ugy hogy elvielg nem is talaltak se gyulladast semmit es egy szot sem szolt arrol, hogy kapott volna gyogyszert. Ma meg kerdeztem tole, hogy 2003as szuletesu ugye? Es erre teljesen kiakadt, hogy en nem tudom azt hogy o hany eves. Mikozbrn tobbszor is beszeltuk, hogy iden lesz 21 eves, akkor csak 2003as szuletesunek kell lenni. De most besertodott, hogy en ennyit sem tudok rola es most nem ertem hogy mi tortenik. Alapbol is talin mondogatta, hogy most nem tud erzelmeket kifejezni, ugyhogy legyek vele turelmes, de hogy ez 2 honapja valtozott meg az elott nem volt semmi baj ezzel. 🤔 Lehet en reagalom tul, de full olyan mar az elejen mintha valami katt lenne a fejeben.
júl. 24. 19:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja es volt olyan hogy randim kerdeztem tole egy dolgot, majd teljesen masrol elkezdett beszelni hosszu percekig es nem ertettem, hogy miert errol beszel, mikor nem is ezt kerdeztem.
júl. 24. 19:20
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
De gondolom, baromi csini, azért nem dobod egyből.
júl. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igy van.
júl. 24. 19:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor szenvedj.
júl. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Nincs jobb opció?
júl. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tiltás.
júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Instant kuka
júl. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked a szép és buta nőkre van igényed akkor nem kell itt panaszkodni :)
júl. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, eléggé kuplungos. Hisztizzen más baleknak.
júl. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!