Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Bepróbálkozzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Bepróbálkozzak vagy hagyjam inkább?

Figyelt kérdés
16 éves srác vok és szerelmes vagyok egy csajba aki az osztálytársam.mindig jól el tudunk beszélgetni órán és msn-en is.mindig rámmosolyog órán.most épp van egy barátja de lehet h szakítani fugnak.mert amikor máskor kérdeztem h én teccek e neki mindig azt mondta h kötődik hozám .meg h majd egyszer szerinte járni fogunk.most mit tegyek??
2009. jan. 6. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
addig semmit ne lépjél míg van valakije hiszen te sem örülnél neki ha valaki el akarná hodítani a kicsi párod. ugyhogy nyugika van amíg nem lesz szabad aztán pedig mindent bele! De akkor totál gözerövel!!:D
2009. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rosszul indítottál, addig semmi ilyesmit nemszabad kérdezni amíg tudod h van valakije mert a választ már előre lehet tudni..ha teccel is neki akkorsem fogja otthagyni. A legjobb amit tanácsolni tudok várd meg amíg szakítanak addig semmi félreérthető megjegyzést netegyél csak haverkodj. Miután szakított csak haverkodj vele továbbrais mondjuk 1 hétig ebből aztfogja hinni h már nemis igazán érdekel téged és ő kezd el majd feléd közeledni. Na akkor hívd el valamerre ahol kettesben vagytok utánna már gondolom mennifog.

Jah! Semmit ne higgy el amit 1 csaj mond..:D

Az ilyen "egyszer", "majd" szavaktól falramászok:D

2009. jan. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!