Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 196 cm/44 év jóképű fickó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

196 cm/44 év jóképű fickó vk.De van egy bökkenő:munkaképtelen vagyok( balesetem volt)így dolgozni sem tudok,tehát keresetem sincs.És így a Nők azonnal leírnak,amint megtudják hogy nincs munkám.Mit tegyek mert sokszor megfordult a fejemben az öngy is?

Figyelt kérdés

#Ekesereredtség
júl. 22. 16:21
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
A balesetem előtt Igen voltam favágó,de nyilván trombózis gyanús lábbal nem kell felmásznom a fára,mivel nemcsak dönteni kellet ami a legegyszerűbb hanem visszadarabolni is fentről lefelé. 44 évesen tanulni,fejlődni sérülten elég problémás mikor minden napom egyre szarabb ez miatt. Örülök hogy élek,nem még suliba járjak,vagy távoktatásban vegyek részt amihez semmi kedvem,és később sem lesz. Mint írtam utáltam könxvből tanulni. A fakivágás is csak úgy jött mert elnéztem valakitől illetve nem félek magasban. 150 db 15-20 méterest tüntettem úgy el hogy kárt nem okoztam ugyanis a nagyja alatt lakóépületek is voltak.
júl. 23. 19:27
 22/24 anonim ***** válasza:
Koszonjuk szepen a fakivagas rejtelmeit. :) Sztem most mar mindenki tudja,h nem a magassag a baj:)
júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Akkor mégis mi is a baj,te nagyon okosnak hiszed magad gyógyegér vagy liba. Csak mikor kihoznak a sodromból vagyok ilyen tehát ez átmeneti de te már kihoztad.
júl. 24. 00:30
 24/24 A kérdező kommentje:
Értelmesen tettem fel a kérdést de te meg kikezdtél,. Egy normális értékrenddel rendelkező Nő nem hajt a pasi vagyonára,hanem amit maga termel meg abból él.Csak sok Nő azt gondolja magáról hogy ha Ő adja a finom pitét akkor a Férfi meg fizesen érte. Hát ha k....t akarunk magunknak nem társat akkor fizetünk is érte,de a többség Férfi nem erre vágyik pláne nem közel 50 évesen mikor még az inkotenciája egészséges. Öcsémnek van felesége,de a keresetük mégsem közös hiába szeretné az asszonya hogy közösködjenek.Megélhetésre összedobják azt amennyi kell de a nagyja amit persze a tesóm keres megy a közös gyerekük,ha felnő számlájára.Na erre varjál gombot és ne arra amerre az én kérdésemet próbálod elterelni.
júl. 24. 00:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!