Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 196 cm/44 év jóképű fickó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

196 cm/44 év jóképű fickó vk.De van egy bökkenő:munkaképtelen vagyok( balesetem volt)így dolgozni sem tudok,tehát keresetem sincs.És így a Nők azonnal leírnak,amint megtudják hogy nincs munkám.Mit tegyek mert sokszor megfordult a fejemben az öngy is?

Figyelt kérdés

#Ekesereredtség
júl. 22. 16:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Jó, hogy tudsz neten gépelni. Akkor vállalhatnál olyan munkát, ahol ezt pénzért kell csinálni. Máris jobb lenne a helyzeted.
júl. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Továbbképzés esetleg? Jelenleg nem az a legnagyobb gondod, hogy nincs nőd. Miből élsz?
júl. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez így kevés. Milyen baleset? Mozogni, járni tudsz? Mi az amit tudsz csinálni és mi az ami nem. Ha nem dolgozol, miből élsz?
júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha netezni tudsz, tiéd az egész világ!
júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Akkor miből élsz meg?
júl. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Milyen baleseted volt és mi lett a következmény? Rehabilitáció nem jöhet szóba? Mit dolgoztál régen? Mihez értesz azonkívül? Hogy tervezed a jövőt? Most tényleg miből élsz? Segítenek rokonok, vagy mi a helyzet? Válaszolj, különben nem tudunk segíteni! Fogyatékkal élőként kérdezem mindezt, hátha lesz ötletem, de semmi info nélkül nem tudok tanácsot adni!
júl. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok munkát lehet távmunkában végezni. Keress valamit, esetleg tanulj valamit. Időd ezek szerint van dögivel.
júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
7 akkor adj már nekem is tippet mert jelenleg én sem vagyok alkalmas fizikai munkára
júl. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Tanulni már nem fogok,mivel régen sem szerettem,sőt utáltam.A bal lábam olyan szinten sérült hogy bármikor trombózist kaphatok,és levághatják.,Gyógyszereket kellene szednem vagy épp injekcíózni magam,de pénz nélkül lehetetlen ez is. Szakmám ingóságokat veszélyeztető fák kivágása volt. De nem ez miatt lett a baleset,mert ebben félprofinak számítok.
júl. 22. 19:26
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
Komolyan a megélhetésed és az állapotod ellenére az a legnagyobb gondod, hogy nincs nőd? Előbb magad kéne rendbetenni meg az életed! Vagy azt várod, hogy valaki gondoskodjon rólad? Nem fog összejönni sajnos! Fogyatékkal élőként mondom, van becsületes munkám, rendezett életem, mégsem kellek senkinek!
júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!