Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 196 cm/44 év jóképű fickó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

196 cm/44 év jóképű fickó vk.De van egy bökkenő:munkaképtelen vagyok( balesetem volt)így dolgozni sem tudok,tehát keresetem sincs.És így a Nők azonnal leírnak,amint megtudják hogy nincs munkám.Mit tegyek mert sokszor megfordult a fejemben az öngy is?

Figyelt kérdés

#Ekesereredtség
júl. 22. 16:21
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Közel 20 éve nem jutott babér,és ennyi idő után már ez is komoly gondnak számít nálam legalábbis hogy nincs Nőm,ahogy te fogalmaztál.És a magasságom miatt nem találtattam meg ez a sok idő alatt.Mert nem is értem hogy miért de megrémülnek tőlem a csajok. Tapasztalatból írom,meg közeli ismerősök köztük vannak nők is elmondása alapján is hogy tényleg riasztó vagyok a másik nem számára.Eredetileg 202 voltam,csak mint mindenki én is megyek össze.
júl. 22. 23:56
 12/24 anonim ***** válasza:

8

Nem tudom mihez értesz, mi az érdeklőpdési köröd. Kereshetsz normál 8 órás állást is távmunkában, ha nem ilyen kötöttségre vágysz, akkor a [link] és hasonló oldalakon mindenféle kategóriában lehet dolgozni (programozás, grafika, szövegírás, fordítás, zene, marketing, design, üzleti dolgok....)

[link] : itt nyelvet taníthatsz. Magyarra is van kereslet és nem csak profi tanárok regisztrálhatnak.

Most hirtelen ezek jutottak eszembe.

júl. 23. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem a magasságod az akadálya annak, hogy nincs barátnőd! Aki sikertelen a nőknél, mindig egy dologra fogja, hogy miért is az. Valaki a magasságára, kövérségre, autó hiányra, stb. Ha 20 éve nincs senkid, más lehet az ok, csak nyilván senki nem mondja a szemedbe, hogy mi az. Ha most még depis is lettél, az abszolut nem nyerő senkinél. Először hozd rendbe magad körül a dolgokat, utána próbálj ismerkedni!
júl. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, ma már teljesen elterjedt a home office, amit ha képes vagy számítógépet használni (a kérdés kiírásából ítélve igen), akkor képes vagy dolgozni is. Sőt, egy csomó vállalat kap plusz támogatást, ha fogyatékkal élő munkatársat alkalmaz.
júl. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat,de sajnos nem vagyok egy számítógépes agytröszt.Csakis játékokra,meg ínformáció szerzésre illetve termékek eladására amiből van egy kis kenyérre való használom a netet. Programozás,hasonlók nekem nem megy,és soha nem is ment. Van a családban egy informatikus,ő próbáltam nekem tanítani ezeket a dolgokat,de egyszerűen nem fogékony rá az agyam.Nyilván mondjuk a korom miatt is. Ha fele ennyi idős lennék lehet meg is maradna valami ,de 44 évesen már semmi sem.
júl. 23. 11:20
 16/24 anonim ***** válasza:
A legtobb no pont,h a magas ferfiakat szereti. Itt teljesen mas a problema:))
júl. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Ha lehetne képet feltölteni magamról akkor lehetne nyilvánítani is vélemény rólam hogy akkor miért is nem jövök be a Nőknek a közel 200 cm,és férfias megjelenésemmel.Oroszlán vagyok a csillagjegyem szerint és mégsem tapadnak rám.Apám is ugyanebben a csillagjegyben született,ugyancsak jóképű magas volt igaz csak 189 cm nőtt és ő meg annak idején minden órában másik Nővel volt. Ezért nem értem hogy engem mégis elkerülnek,pontosabban megmondta sok csaj hogy ez magasság ami nekem van más sok nekik sőt a 182 cm nőnek is.
júl. 23. 16:28
 18/24 anonim ***** válasza:
Tudsz kepet feltolteni, kepfeltoltes.hu
júl. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Itt a magasságod a legkisebb probléma. Tanulni, fejlődni nem akarsz. Dolgozni is lusta vagy. Tengsz-lengsz, élszegyik napról a másikra. Nézhetnél akármilyen jól ki, te tényleg azt hiszed, hogy van nő aki erre vágyik?
júl. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Persze, meg a baleseted elott is favago voltal…
júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!