Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, lányok! Mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, lányok! Mit szólnátok hozzá, ha az utcán, teljesen random, odalépne hozzátok egy srác?

Figyelt kérdés

Nem egy Henry Cavill, de egy decens, átlagos, normális srác (teljesen átlagos lányhoz), valami ilyesmi szöveggel, hogy: "Szia! Nagyon szép vagy, és szimpatikusnak tűnsz - adsz nekem kérlek egy elérhetőséget?" - vagy valami hasonlóval. Ha esetleg így nem, akkor mit javasoltok?


Semmi nyomulás, tapadás, csak egy tök ártatlan kérdés. Egyszerűen nem tudom magam rávenni az online ismerkedésre, olyan személytelen és futószalag-jellegű.


Egyáltalán hiányzik még nektek az efféle kurázsi, önbizalom a mai világban?


Egy hosszú kapcsolat, és regenerálódási folyamat után szeretnék újra ringbe szállni, a harmincas éveim elején. Köszi!



júl. 22. 12:09
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%
Van egy cigarettád? Buszjegyre kell!
júl. 23. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem felejted el majd írj ha beszéltél vele

Sok sikert neked :)


6,13,18

júl. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok, mindenképp beszámolok majd! Bár, mióta rászántam magam a segítségetekkel, azóta folyamatosan kerüljük egymást. Murphy papa megérkezett 😆
júl. 24. 06:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!