Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, lányok! Mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, lányok! Mit szólnátok hozzá, ha az utcán, teljesen random, odalépne hozzátok egy srác?

Figyelt kérdés

Nem egy Henry Cavill, de egy decens, átlagos, normális srác (teljesen átlagos lányhoz), valami ilyesmi szöveggel, hogy: "Szia! Nagyon szép vagy, és szimpatikusnak tűnsz - adsz nekem kérlek egy elérhetőséget?" - vagy valami hasonlóval. Ha esetleg így nem, akkor mit javasoltok?


Semmi nyomulás, tapadás, csak egy tök ártatlan kérdés. Egyszerűen nem tudom magam rávenni az online ismerkedésre, olyan személytelen és futószalag-jellegű.


Egyáltalán hiányzik még nektek az efféle kurázsi, önbizalom a mai világban?


Egy hosszú kapcsolat, és regenerálódási folyamat után szeretnék újra ringbe szállni, a harmincas éveim elején. Köszi!



júl. 22. 12:09
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
84%

Ez mindig jólesik, de sosem veszem komolyan 😀

Azaz tuti nem adnám meg a kontaktomat így egy vadidegennek, aki egyértelműen párzási szándékkal közeledik.

Az más, ha valami témában eldumálunk és van egy ok, ami miatt kontaktot cserélünk.

Velem amúgy előfordult, hogy egy fickóval mindig összefutottam, random helyeken, végül röhögtünk, hogy már megint. Össze is jöttünk aztán egy rövid időre.

júl. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
50%

Hát nézd.... 😅 Ha csak magamat nézném, kedvesen, de határozottan elhajtanám a magyar H.C-t, mert ugyan kapcsolatban vagyok, de ha úgy adódna, hogy már nem, akkor se kellene új faszi az életembe.


De biztos lenne olyan, aki vevő rá.

júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
63%
Értékelik meg minden ha odamész hozzájuk de azért baromira ne tedd mert úgy sem lesz semmi. Menne a fene oda várd meg legalább hogy valami jelzéseket küldjenek.
júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

10


Szerintem ez jó, amit írtál! :)

Jó, ha van valami téma, amin elindulsz, hogy miért is szólítottad le. Egyébként, ha normális, kedves és igényesebb küllemű valaki, akkor az abszolút pozitívum!

Szerintem amiatt szoktunk ettől tartani, mi nők, mert akik leszólítanak, azok vagy a kéregetők, vagy hittérítők, vagy valami más fura arcok. Rögtön elérhetőséget kérni kicsit para. Inkább vmi téma és az h elhívhatod-e egy kávéra esetleg.


Hajrá :)

júl. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

17


Ez de aranyos:)

júl. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe jutott még valami! Ha úgyis ott van a szomszédban próbálj meg ráköszönni és mosolyogni, aztán meglátod mi a reakció. Utána lehet még Erdély témát is felhozni.

Vagy ha esetleg látod, hogy mondjuk cipekedik, ilyesmi, akkor udvariasan segítséget ajánlani neki.

júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
25%

Visszautasítanám, de eleve hülyeség így ismerkedni. Utcán az ember épp megy valahova, dolga van, elérhetőséget meg biztos nem adok egy vadidegen embernek, ez alapvető biztonsági kérdés.

Inkább valami eseményen ismerkedj, sokkal természetesebbnek hat és legalább lesz valami beszédtéma.

júl. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Ezer hála nektek, hogy érdemben foglalkoztatok a felvetésemmel! Nagyon jó, tanulságos kis hozzászólások jöttek - és végtére is, megkaptam az információt, amiért jöttem. Ti vagytok a legjobbak, legyetek boldogok és "bátorak"! 😄
júl. 22. 17:39
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Így ismeretlenül is sok sikert kívánok Neked, kedves kérdező! ☺️
júl. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Aztán várjuk, hogy hogyan alakult a történeted! :)
júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!