Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, lányok! Mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, lányok! Mit szólnátok hozzá, ha az utcán, teljesen random, odalépne hozzátok egy srác?

Figyelt kérdés

Nem egy Henry Cavill, de egy decens, átlagos, normális srác (teljesen átlagos lányhoz), valami ilyesmi szöveggel, hogy: "Szia! Nagyon szép vagy, és szimpatikusnak tűnsz - adsz nekem kérlek egy elérhetőséget?" - vagy valami hasonlóval. Ha esetleg így nem, akkor mit javasoltok?


Semmi nyomulás, tapadás, csak egy tök ártatlan kérdés. Egyszerűen nem tudom magam rávenni az online ismerkedésre, olyan személytelen és futószalag-jellegű.


Egyáltalán hiányzik még nektek az efféle kurázsi, önbizalom a mai világban?


Egy hosszú kapcsolat, és regenerálódási folyamat után szeretnék újra ringbe szállni, a harmincas éveim elején. Köszi!



júl. 22. 12:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%
Röviden és kedvesen, de elutasítanám. Szerintem jobban jársz, ha különböző eseményeken és az érdeklődéseidhez kötődő közösségekben ismerkedsz, ahol legalább egy közös pont van, amire lehet alapozni.
júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%
Én nagyon értékelem, ha van önbizalma a másiknak, de ha valaki rögtön azzal "támad le", hogy ismerkedne, és elérhetőséget kér, arra nagyon valószínű, hogy nemet mondanék. 😅 Inkább akkor valami egyéb,random témával kapcsolatban kezdjünk el beszélgetni.
júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
77%
Visszautasítanám, de értékelném a bátorságát.
júl. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
80%

Én egyszer úgy cseréltem elérhetőséget egy idegennel (azonos nemű és hatalmas korkülönbség, szóval egyáltalán nem ismerkedési szándékból) hogy vittem a cicámat haza az állatorvostól. Ő illedelmesen érdeklődött felőle, és baromi jól elbeszélgettünk :)


Szóval egy ilyen random közeledést én is inkább kedvesen visszautasítanék. De ha valamimre kapnék megjegyzést (pólóm, tetkóm, cicám, satöbbi) és jól elbeszélgetnénk, akkor máris nagyobb lenne az esély.

júl. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Már rengeteget segítettetek! 😅🙏
júl. 22. 12:20
 6/33 anonim ***** válasza:
86%

Hát őszintén szólva nem tudom mit reagálnék, nagyban függene attól, hogy mennyire tetszik az illető.

Ha nem is adnék elérhetőséget azt mindenképp a tudtára adnám, hogy értékelem, hogy idemert jönni személyesen.


Hozzám egyszer még régebben mikor vonattal jártam egy srác futott oda az állomáson. Megkérdezte a nevemet, én annyira megdöbbentem, hogy elmondtam.

Mosolygott egyet, megköszönte majd rohant tovább a vonathoz.

Másnap kaptam egy üzenetet facebookon tőle :)

Bár ne lett belőle semmi, a mai napig jó emlék.

júl. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
45%

Azt hinném, hogy cigi vagy pénz kell neki.


Nem értékelem azt, amikor valaki a saját bevallása szerint átlagosként nagyon szépekre vadászik.


Esetleg még arra gondolnék, hogy autista, amiért lerohan a semmiből.

júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
73%
Egyből elérhetőséget kérve szerintem sem jó taktika, ezt leszámítva NAGYON értékelendő! Ma a legtöbb esetben megáll ott a dolog, hogy néznek, kis mosoly esetleg, és megy mindenki és minden tovább a maga útján, nem lesz semmi. Online ismerkedni pedig mi, nők sem mind akarunk, és társas hobbija sincs mindenkinek vagy tág baráti/ismeretségi köre. Szóval ha végre egy-egy helyzet tovább tud alakulni szimpla lesegetésnél, mert teszel érte, az szuper.
júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
87%

Egy ismerősöm így ismerte meg a férjét a metrón, egyszerűen odament hozzá a fickó, 20 éve házasok.


Hozzám is jött már oda egyszer egy férfi a buszon, de hirtelen se köpni, se nyelni nem tudtam. Egy szórakozóhelyen fel van készülve ilyesmire az ember, de a tömegközlekedésen nem igazán. Ettől függetlenül szerintem működhet, ha valaki nem olyan beszari, mint én, hogy futva menekül, ha leszólítják 😀 Nekem jobban bejött a netes ismerkedés, de kinek mi 😊

júl. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Jókat írtatok, köszi a segítséget, de tényleg! Félelmetes, hogy mennyire kiestem a szántásból.


Tehát konklúzióként; ne ennyire konkrétan, hanem ha ilyet forgatok a fejemben, valami ürüggyel lépjek oda?


Mondjuk itt van egész konkrétan a szomszéd lány, mindig nagyjából egymás mellett parkolunk. Nagyon bájos, csillogó szemei vannak, és egy székely zászló fityeg a visszapillantó tükrén. Nekem is székely felmenőim vannak, így gondoltam ezen vonalon elindulok; "észrevettem a zászlót, én is blabla... milyen kötődésed van, random székely szavak" efféle? 😁

júl. 22. 13:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!