Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más nőnek volt ehhez hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőnek volt ehhez hasonló negatív élménye kanapészörf?

Figyelt kérdés

A fickónak 30+ jó értékelése volt. Videóztunk, teljesen normálisan viselkedett. Hetvégére szálltam meg nála, mondta, hogy megmutatja a várost, amúgy is unatkozna. Közben a nagy melegben meghívott egy italra. Visszautasítottam, erre azt mondja ne vicceljek már ő biztos nem fog egyedül inni. Aztán végül vacsorázni is megálltunk, merthogy ő éhes és ne főzzek most otthon, ne menjen ezzel az idő, élvezzem a várost, elvégre nyaralok. (A szállásért cserébe vittem ajándékot illetve felajánlottam, hogy főzők valami hazait.)

Lényeg a végén beivott kissé és este már azzal jött, hogy menjünk táncolni discoba, nezzünk meg otthon valami filmet...



júl. 20. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Még nem is hallottam ilyenről, hogy valaki egy idegenhez odaköltözik nyaralás címszó alatt... ez elég veszélyes is lehet.
júl. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"ő biztos nem fog egyedül inni"

Gondolom, erre az volt a válasz, hogy "akkor ne tedd, de én akkor sem kérek".

júl. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
couchsurfing, keress rá
júl. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

1 férfiról se jutna eszembe hogy csak úgy elszállásolgatna meg várost mutogatna aztán integet mikor megyek haza és valóban ennyi.


Amúgy még egy nagy őt kereső társkeredő oldalt is ellepnek a szexkereső pasik és pr.stik is, ez miért maradna ki.

júl. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!