Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Regisztrálva vagytok Couchsurf...

Regisztrálva vagytok Couchsurfingre?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg a baráti körötökben valaki regisztrálva van? Szeretnék regisztrálni,de egy nevenincs kis faluban élek,itt úgyse jár senki.Így is lenne értelme?Esetleg annyi pozitívum,hogy határ mellett van.

2015. szept. 11. 00:57
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem, de érdekelne engem is a téma . Attól tartok , hogy az első vendégünk egy ellenőr lenne és valamiért megbírságolna.
2015. szept. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ellenőr biztos nem lenne, mert ez nem pénz alapú szolgáltatás. Az Airbnb-vel kevered, ott pénzért adnak ki lakásokat, és az adóköteles. De a Couchsurfing szívességen alapul.

Én azért nem használom, mert képtelen lennék idegenekkel jópofizni, egyszerűen távol áll a természetemtől.

2015. szept. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
En regisztralva vagyok, mar tobb, mint 5 eve.
2015. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó valaszolo eddig hany vendeget fogadtal es hanyszor voltal Te valakinel?:D
2015. szept. 11. 21:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.. össze sem tudom számolni, őszintén szólva, annyi volt (mindkét verzió) :D
2015. szept. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Es negativ elmenyed volt? Bocsi h sokat kerdezek:D
2015. szept. 11. 21:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszer-kétszer volt olyan, hogy volta valami kellemetlenség, de az sem volt semmi durva. Ha részletekre kíváncsi vagy, nyugodtan írj üzenetet.
2015. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Énis évek óta regisztrálva vagyok, jöttek már hozzám Angliából, Hollandiából, Romániából, de még Magyarországról is...


Voltam már Ausztriában, Indiában, Franciaországban...


Szerbiában élek, nevenincs kicsi városban. :D

2015. szept. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy ha szeretnél regisztrálni, ne tartson vissza, hogy szerinted egy "neve nincs" kis faluban élsz. Regisztrálj és meglátod, előbb-utóbb lesz olyan turista, aki arra fog utazni! :)
2015. okt. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!