Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Olyan pasit keresek, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Olyan pasit keresek, aki mellett biztonságban érzem magamat" mit jelent ez, mikor a nők ezt mondják?

Figyelt kérdés

júl. 20. 05:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
67%
Ezt lehet érteni érzelmi biztonságra vagy fizikai biztonságra, vagy mindkettőre. Az tudja mire értette aki épp mondta.
júl. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
21%

Nem csajozik és felveti a lóvé. Semmi mást nem jelent.

A fizikai erő csak bajt hoz, mert vagy megtalálja az emberét a bástya, és a markába adják a fogait, vagy ha gyengébbet csap meg, járhatnak a yardra, bíróságra, fizethetik a büntit.

júl. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
87%
Nálam ez az érzelmi biztonságot jelenti, hogy lehet rá számítani minden helyzetben.
júl. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
59%
Nekem kizárólag az érzelmi biztonságot jelenti, de ezzel UFO vagyok....azt jelenti hogy mindig szeret, támogat, hűséges, megbecsül és nem kell tartanom tőle hogy lelép.
júl. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
94%

1. Legyen kellemes a kisugárzása, érezzem magam jól mellette.

2. Nem agresszív velem szemben sem fizikailag, sem verbálisan.

3. Tudom, hogy számíthatok rá, ha baj van; nem minden probléma elől futamodik meg (nyilván ha megtámadnak minket, ne kakaskodjon, de kisebb gondok elől ne fusson el fülét-farkincáját behúzva)

júl. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
92%
Megbizhato, okos, magas az erzelmi intelligenciaja, fejlett az erkolcsi erzeke,egyenlo felnek tart minden ertelemben. Emiatt tudom nem fogok benne csalodni, nem fog atverni, elarulni, leegetni, megalazni. Egyszoval biztonsagban erezhetem magam vele nokent egy kapcsolatban.
júl. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
6%

Érzelmi biztonságot mindenki csak magának képes garantálni. Ha erre képes lenne külső entitás, akkor a párkapcsolat gyógyítana bizonyos személyiségzavarokat.

A fizikai biztonság is olyan, hogy aki veszélyesen él, annak nehezebb ezt biztosítani.

Hogy lehet-e valakire számítani vagy sem, az is nézőpont meg kölcsönös hozzáállás függvénye. Ha elfelejti a szülinapod valaki vagy nem visz haza a buszpályaudvarról, viszont otthagy csapot-papot és hazautazik a világ másik feléről, hogy neked adja a veséjét, arra most lehet számítani vagy nem?

júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
91%
Azt jelenti, hogy a legjobb barátom legyen, akiben teljesen megbízhatok. Aki előtt ne érezzem úgy, hogy titkolóznom kell, vagy csendben maradnom, hogy ne nevesseen ki. Akire mindig lehet számítani.
júl. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
. Értem! De szerinted egy olyan világban, ahol a gyerekek szülői támogatás, nevelés, iránymutatás nélkül nőnek fel a neten, ahol a követendő példa az hogy jordan meg balázskix, meg hogy hány ká-ba kerül az outfitty, ahol a gyerek nem látta az anyját meg apját megölelni egyszer is? A helyzet ne túl biztató, mert idővel az igazi minták kikopnak a családok életéből.
júl. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nekem ez érzelmi biztonságot jelent, valamint, hogy az.illető nem csak abban határozott, hogy mikor igya le magát a sárga földig, vagy abban, hogy mire költse el a közös pénzt. Anyagi biztonságot jelent. (Ha leendo gyermek apját keresem, akkor ez fontos, ha tetszik, ha nem.
júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!